Wpis z mikrobloga

@OBAFGKM: odpisał strasznie prostacko XD na zasadzie ja jestem w Donbasie to mam większą wiedzę i uj. Potem zdziwienie że przez dziennikarzy co nagrywają za dużo giną ukraińscy żołnierze a już niestety doszło do takich sytuacji. btw Wolski jest z wrocławia
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@Aquamen Wolski na swoim twitterze umieścił dzisiaj uwagę do red. Wyrwała, że dość łatwo można zlokalizować zdjęcie umieszczone przez niego (przedstawiało transport Krabów). Screenów nie ma bo twitter przestał działać( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@hetero_sapiens: przecież Wyrwał nie dał ani jednego argumentu przeciwko temu co powiedział Wolski. Wolski mówił bowiem że nawet jak transport był wiele dni temu to wciąż ujawniasz drogę którą podróżuje sprzęt co może powodować niebezpieczeństwo. Jeżeli Wolski nie jest ekspertem to nie wiem jak nazwać Wyrwała który bredził o piorunie że ma kilka głowic i dlatego jest taki skuteczny xD
  • Odpowiedz
Wolski ma przede wszystkim problem, że próbuje się wywyższać i na siłę pokazywać nawet nie to że jest mądrzejszy, tylko inni glupsi. Najpierw bartosiaka teraz wyrwał. No nie chciałbym pracować pod takim regionalnym managerem z kompleksami.
  • Odpowiedz