Wpis z mikrobloga

@OBAFGKM: aktualna lokalizacja czy nie, @wolskiowojnie ma w tym przypadku absolutną rację, Ukraina to teraz teren na którym odbywają się działania wojenne i dlatego powinien panować tam absolutny zakaz nagrywania sprzętu, pojazdów wojskowych kolumn, zaopatrzenia, wszystkiego #!$%@?. Już było dużo za dużo sytuacji gdzie jakiś dziennikarzyna czy łasy na atencje polityk pochwalił się zdjęciem z terenu, gdzie za kilka godzin na ten teren leciała salwa artyleryjska.
  • Odpowiedz
Ciekawe.


@wolskiowojnie: problemem jest to, że jest pan zarozumiałym, pyszałkowatym, burakiem. Zapewne wynika to z klasycznego dla YouTuberów syndromu gwiazdora, gdzie ma pan dużą rzeszę fanów i najzwyczajniej w świecie panu odbija. Przykład:

Uwielbiam kwik kacapskiego ścierwa na Wykopie.


Zresztą już samo to "Ciekawie" jest takim małym uszczypliwym gówienkiem, którego nie mógł pan sobie pan darować jako wszechwiedzący Wolski. Jeszcze raz Wrocław przeprasza za tego buraka.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie Pouczanie innych, to nic innego jak uświadamianie ich, że są głupi. Szczególnie publicznie. Tak jak wyrwał napisał, można to było zrobić prywatnie, ale chciałeś zapewne pochwalić się wiedzą, choćby rozpoznaniem dzięki chmurom - co jest w sumie ciekawe. Żeby nie było, nie hejtuje. Oglądam regularnie i jestem pod wrażeniem wiedzy, ale gdzieś tu jest jakaś cierń.
  • Odpowiedz
@SlimKirby:

Przykład:

Uwielbiam kwik kacapskiego ścierwa na Wykopie.


Tak, uwielbiam. I co w związku z tym? To znaczy że działania są słuszne skoro podnosi się taki onucowy pisk i kwik.
Zresztą ilość wpisów które wyglądają jak rodem z "olgino" poraża.
I tak cieszę się na ból zadka Rosjan. Posty z pod sztancy, pisane na jedno kopyto wg rozdzielnika.
  • Odpowiedz
I co w związku z tym?


@wolskiowojnie: Tyle mówiło się o rosyjskiej wojnie informacyjnej i nie powielaniu fałszywych informacji. Jakie wyciągnął z tego wnioski przeciętny polak i szanowny Pan Wolski? "Każdy z kim się nie zgadzam działa na zlecenie Rosji."

To co Pan teraz wypisuje zakrawa już na urojenia. ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
@SlimKirby:
No i co w kontekście "powielania fałszywych informacji"? Tak, walczę z tym.
A masz jakiś przykład że takowe powielam?
Bo ja mam jedną swoją wpadkę - nieoczywistą - z MiGami-29. Co do reszty to raczej się pilnuję.
  • Odpowiedz
@SlimKirby: Ale ja nie pisałem o nie zgadzających się ze mną. Z tym to ja nie mam problemu natomiast dziwi mnie że "kacapskie ścierwo" odebrałeś jako atak na siebie... W każdym razie: zobacz jakie wpisy pojawiały się tam w dyskusji. Z jakiego wzoru. Przypadek? Wątpię.
I jeszcze jedno: naprawdę widać kiedy ktoś coś uzasadnia bo np. nie lubi Ukraińców. Albo boi się rozbrojenia poprzez dostawy sprzętu na UA.
Ale sztanca w
  • Odpowiedz
@Lucider5: no jak tam z tymi Abramsami? Szybko si potwierdziło - nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wolskiowojnie: no potwierdziło się, nie że dostaniemy tylko że kupimy i nie 250 tylko 116. Czyli miało być za friko ponad 300 sztuk, a będzie normalny zakup i to tylko 116? No chyba że pójdzie to przez unijny budżet dla pomocy ukrainie, ale wątpię

  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: potem jeszcze się okaże że nie będzie umarzany, i tak działa to wygaszanie oczekiwań ( ͡º ͜ʖ͡º) Po co więcej, wystarczyłaby nawet kompania żeby na święto pojeździli po warszawie, wystarczy
  • Odpowiedz
aktualna lokalizacja czy nie, @wolskiowojnie ma w tym przypadku absolutną rację, Ukraina to teraz teren na którym odbywają się działania wojenne i dlatego powinien panować tam absolutny zakaz nagrywania sprzętu, pojazdów wojskowych kolumn, zaopatrzenia, wszystkiego #!$%@?. Już było dużo za dużo sytuacji gdzie jakiś dziennikarzyna czy łasy na atencje polityk pochwalił się zdjęciem z terenu, gdzie za kilka godzin na ten teren leciała salwa artyleryjska.


@Heroina340: sami ukraińcy takie zdjęcia publikują
  • Odpowiedz
Jeżeli Wolski nie jest ekspertem to nie wiem jak nazwać Wyrwała który bredził o piorunie że ma kilka głowic i dlatego jest taki skuteczny xD


@Kamelot: Bo Wyrwał nie jest ekspertem militarnym tylko korespondentem wojennym
  • Odpowiedz
sami ukraińcy takie zdjęcia publikują więc nie bądź od nich mądrzejszy. Dziennikarz robiąc zdjęcie pyta co i kiedy może pokazać - Wyrwał nie jest pierwszy raz w strefie konfliktu.


@ediz4: owszem, jednak dalej jak dla mnie nadal jest to niedorzeczne.
Teraz koordynaty do artylerii kierowanej można ściągnąć na siebie nawet po rozpoznaniu głupiego zdjęcia drzew w oddali czy znaku drogowego. Po obu stronach barykady siedzą wojska cyfrowe i szukają.
  • Odpowiedz