Wpis z mikrobloga

@Makak87: żeby być szczerym, to celem tego ataku był ten budynek https://www.ua-region.com.ua/09741264 i on był wykorzystywany do celów militarnych. śmierć przypadkowych ludzi to jest oczywiście tragedia ale wojny inaczej nie da się prowadzić, sama wojna z definicji jest złem i dlatego powinno się działać jak najmocniej na rzecz porozumienia, trzeba to zakończyć jak najszybciej
@Makak87: czy ty serio wierzysz w to, że jakiś dowodca sobie rzuca lotką na mapę ukrainy, potem na mapę winnicy bo wylosował winnicę i wali tam jakimś iskanderem czy inną precyzyjną rakietą bez powodu? absolutnie jestem przeciwny wojnie, trzeba to zakończyc jak najszybciej ale śmieszy mnie robienie z ruskich takich idiotów xD nie wiem co dokładnie atakowali, jedno jest pewne, ruscy mają na ukrainie masę szpiegów i tam ciężko jest cokolwiek
@filozof900:
XD

Ale wskaz mi chociaz jeden militarny cel w tym miescie. Nie ma zadnego.

Chocbys nie wiem jaki fikou tu odstawil nie znajdziesz NIC zeby te zbrodnie ruskich wybielic. Co z jakiegos powodu usilnie starasz sie tutaj osiagnac.

W wyjatkowo zalosny, prymitywny oraz koslawy sposob. Z kremla juz ida bardziej wysublimowane komunikaty.

XD
@Makak87: no ja jestem z kremla przecież, normalnie mi kopiejkami płacą. myśl sobie co chcesz, mnie to nie interesuje ;-) ja uważam, że ruscy dokładnie liczą swoje rakiety precyzyjne, raczej trzeba zakładać, że kierują się logiką i atakują cele które przyniosą najwięcej zysku. atakowanie centrum miasta na ślepo nie przynosi żadnego zysku, wręcz przeciwnie, przynosi straty.
No cóż.. wojna


@Fbubepe: Ze Twoj wpis jeszcze nie zostal #!$%@? do smieci... wojna? Na tym polega wojna by atakowac nie winnych ludzi, dzieci? To zwykle kuzwa barbarzynstwo, jaki cel maja takie ataki? To zwykly terroryzm. Te #!$%@?* za to odpowiedzialne powinny gnic w piekle i sie smazyc, #!$%@? nie pojetej wagi... Tak, tak chca tym zastraszyc zwyklych ludzi by ulegli i sie poddali, problem w tym, ze to pojdzie w
@SpiralMatai:

a mało to cywili ginie codziennie na skutek ukraińskich bombardowań? Od ponad tygodnia bombardują centrum Donietska, bazary, szpitale. Ale jak wspomnisz na wykopie to onuca xd


Widze kolejny ktoremu ''whataboutism'' wszedl za mocno.

Wpis jest o ostrzale Winnicy, ze zdjeciami, dowodamj itd. Masz zamiar rozmawiac o ukrainskich ostrzalach ''donetska'' (czyzby translator nie wychwycil ? XD) to sobie zrob wpisa, zalacz zdjecia, wklej zrodla i tam bedziemy o tych rzekomych zbrodniach