Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Tak jak napisałem nie wydaje mi się żeby to się stało w najbliższym czasie. Więcej pojemności będą pakowali tylko jak będzie się to opłacało. Pewne jest ze nie opłacają się pojazdy <50kW dlatego np Kia wycofuje opcje z mniejsza baterią bo się nie sprzedają, ale jeśli np wersja 60kWh się sprzedaje lepiej niż dostępna ilość baterii to nie ma sensu robić np 80kWh bo sprzedamy 25% mniej aut
  • Odpowiedz
@Rabusek: Jak decyzja? Co myślisz o model 3? Bo w zasadzie zastanawiam się tak na przyszły rok nad Y i 3 i mam dylematy trochę ( na x mnie nie stać i s plaid) jaki czas oczekiwania? Różnice to tylko wielkość samochodu czy coś jeszcze? W zadzie jak masz gdzieś pod ręką to możesz podrzucić jakieś ciekawe porównania/recenzje
  • Odpowiedz
Jak decyzja?


@The_Rainman: wstepnie myslimy o y albo sprzedaz mazdy (100k+) i dolozeniu do xa.
Prawdopodobnie zloze zamowienie na x+s (500zl sztuka) i na Y perf+long range, i zdeycduje za rok

Co myślisz o
  • Odpowiedz
@Rabusek: Myslalem ze 3 i Y technologicznie są takie same +/- bo cenowo się chyba różnią jakaś tam mała sumę miesięcznie. Nie ukrywam, że wygodniejsze zawieszenie i filtr mogą robić robote, cargo mnie za bardzo nie obchodzi bo i tak raczej samochód dla mnie bardziej w koło komina ewentualnie Berlin albo warszawa bo się trochę o infrastrukturę boję (nie jestem jeszcze na tyle w temacie xD) x mi się marzy
  • Odpowiedz
@Rabusek: Nic mi nie mów 2.6 chyba to o 1sek szybciej niż lamborghini urus i jest 3 razy droższy od x xD i te Falcon wings to chyba bym w uber jeździł żeby tylko je otwierać wszędzie xD No ale trzeba mierzyć w miarę swoich możliwości w moim przypadku i padnie pewnie na 3 albo y bo jeszcze kilka inwestycji zostanie do zrobienia i pieniądze potrzebne... Jak wszystko pójdzie po
  • Odpowiedz
@poison101: nie mogą odmówić, to tylko poprowadzenie kabli pod sufitem. O ile nie musisz burzyc sciany nosnej do tego (a nie musisz) nie maja prawa juz odmowic. W zasadzie mam dwa miejsca i powaznie rozwazam zeby postawic taka ladowarke na obydwu - na zas ;)
  • Odpowiedz