Wpis z mikrobloga

@alberto81: o #!$%@? xddd jakbym czytał pajaców z inso w 2011 XDDDD

opie, jak to ma być do śmieciary (albo na wyprawę po pietruszkę do sklepu czy inne piwko z koleżanką) to śmiało zakładaj. będziesz wyglądać troszkę jak vercetti, ale bez przesady. smialo zakladaj, zobacz tylko czy rekaw fituje do łapy (żebyś nie wygladal jak te dziady takie stare co chodza w takich koszulach)

also

> W PRACY JEST DRESS CODE
@Sweet_acc_pr0sa: może i wygląda lepiej, ale zostaje jeszcze kwestia praktyczności. Nie wyobrażam sobie jechać np. na wakacje, gdzieś gdzie jest 35 stopni i ubierać bawełnianą koszulę z długim rękawem.

Szczerze, to przyznam rację @Sweet_acc_pr0sa w czerwcu byłem w Egipcie, normalnie podwinięta koszula do łokcia i jest wygodnie. Sam myślałem, że zdechnę bo w lutym już bym chodził w krótkich spodenkach, ale się miło zaskoczyłem i czułem się dobrze człowiek
@alberto81 XD mam dokładnie tę koszulę xd jest spoko ale z jakiegoś powodu jest odwrócona na drugą stronę - pod spodem masz barwne pełne kolory a wystawiasz na zewnątrz tę drugą stronę, z wyblakłymi kolorami. Nie wiem czy taka moda, ale zastanawiam się czy nie przeszyć guzików na drugą stronę xd