Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: W miarę prosty jest tylko najlepiej na niego zachować ogniste pociski bo inaczej jest ciężko. Można ich mnóstwo wycraftować, a są bardzo dobre do niszczenia tych jego oczu, zwłaszcza takich które ciężko trafić.

Chyba że mówisz o ostatniej-ostatniej tj. z dodatku End of Zoe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ladykagami: Jest nawet łatwiejszy i nic nie trzeba chować. On ma określone ruchy i reaguje na nasze kroki tam na górze. Idzie zrobić tak, że dajemy krok do przodu, on wyciąga oko, strzelamy, dajemy krok do tyłu i on idzie do tyłu. Powtarzamy czynność aż go ubijemy xD Jedynie tam chyba trzeba strzelić oko, bądź dwa z dołu.
@ladykagami: Nie przypadł mi jego mechaniczny Design (podobnie jak Heisenberga i cała ta lokacja) ale oczywiście to moja osobista opinia. Wrzucajcie swoje listy, będzie fajnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Edit: btw ciekawostka - Sturm był niby plagiatem choć nie ma to wpływu na moją ocenę
Zapomniałem dodać najważniejszego. Oceniałem głównie ze względu na design postaci, nie trudność ani atrakcyjność walki. Choć walka z Donną mnie tak rozczarowała i to jak potencjał tego bossa został zmarnowany, że przypadło B()