Wpis z mikrobloga

Co się stanie jak w Polskim Netflixie wszyscy będą korzystać z Polskich IP a jedna osoba będzie korzystać z tego konta w Niemczech?

Czy z Niemieckim IP będzie jej działać Polski Netflix?
Będzie, ale tylko przez parę dni/tygodni?

Dostanę bana?

#netflix #niemcy #vod
  • 11
@Spioszek: Byłem ostatnio w Słoweni i nawet weryfikacji sms nie było. Co do oferty nie wiem, byłem służbowo to nie oglądałem, ale dziewczyna nic nie wspominała, że nie ma polskiego
@Spioszek: A to już algorytmy Netflixa czy i kiedy weryfikacja.
Może być problem z dubbingiem/lektorem, ale przynajmniej napisy powinno się dać włączyć, tak jak Ty możesz w Polsce przestawić sobie na niemieckie.
@mat53: Dobrze wiedzieć, tylko że siostra tam raczej jest na stałe a nie na tydzień czy dwa. Nie wiem jak wtedy na to patrzy Netflix :).

Wiadomo ile kosztuje w Niemczech premium ;)?
@Spioszek: jeżeli Netflix jest kupiony w Polsce to w każdym kraju UE będziesz miał dostęp do polskiej zawartości taki przepis UE. No chyba że masz Netflix kupiony poza UE np. Turcji to oferta będzie się zmieniać wraz z zmianą kraju
@Lilac: dzięki, ale to nie do końca tak działa. Możesz mieć wykupionego netflixa w pl, a rusz się tylko np. do Niemiec, albo zmień adres IP na zagraniczny - będziesz mieć od razu bibliotekę zagraniczna.
@malamute: dziwne bo kiedyś założyłem konto na vpn Czechach bo mieli darmowy miesiąc i miałem tylko ofertę czeską mimo że łączyłem się z polskiego IP