Wpis z mikrobloga

Właśnie na grupowym czacie w #pracbaza mnie #!$%@?ł szef że czegoś nie zrobiłam. Ma do mnie numer mógł do mnie zadzwonić ale woli mnie dodatkowo w ten sposób upokorzyć przed inną koleżanką, która jest na macierzyńskim, robi 20h w miesiącu zdalnie małe rzeczy na stronie i jedną nową. Nieważne, że jestem tam od wszystkiego i że przez chwilę pomagałam mu dziś z komputerem bo gościa ściągnięcie i zainstalowanie LibreOffice przerosło... Staram się jak mogę, nie siedzę, czasem nawet na przerwę nie ide jak dziś czy wczoraj... Mam #depresja i nie mam nawet komu o tym powiedzieć, więc....
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hacerking Prawo tego nie zabrania jesli minęło 20 tygodni. Na macierzyńskim dostaje się zasiłek, który jest niższy niż wypłata więc jeśli ma możliwości, to czemu nie?

A na zleceniu może pracować od początku
  • Odpowiedz
@nothanks: Pracowałem w pewnej firmie, dodam że był to start up. Byłem w niej jednym z pierwszych 8 osób gdy powstawała. Praktycznie każdy był od wszystkiego, ale jakoś z biegiem czasu okazało się, że większość rzeczy robiłem ja (mowa o takich które nie należały do moich obowiązków). Od podłączenia internetu i prace remontowo wykończeniowe do usprawniania stanowisk i kompletowanie narzędzi dla wszystkich. Dodam, że załapałem się też na kilka fuch
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nothanks: nie daj się, tym bardziej jeśli masz alternatywy i nie mieszkasz w części kraju gdzie ciężko o pracownika, i jeśli masz argumenty-nie daj się. Wytłumacz dlaczego, nie wywyższaj się podczas tej rozmowy, nie krzycz, nie podnoś głosu, rozmawiaj. A jak tak to do niego nie dotrze, to ariwederczi i szukaj czegoś dalej
  • Odpowiedz
@nothanks: mnie kiedyś też szef #!$%@?ł przy wszystkich, więc przy wszystkich wygarnąłem mu kilka rzeczy XD od tamtej akcji jak coś jest nie halo to kulturalna rozmowa przy kawie. A myślałem, że mnie #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@nothanks: Niektórzy mają taki charakter, że chcą aby było dobrze i nie chodzą na przerwę, starają się itd. Nikt tego nie docenia, w pracy liczy się praca, ale też odpowiedni charakter. Widzę to po sobie.
Są ludzie chamy co każdego będą próbowali upokorzyć, trzeba się uczyć radzenia sobie z takimi ludźmi. Świat jest okrutny dla wrażliwych osób.
  • Odpowiedz