Wpis z mikrobloga

Anony #przegryw potrzebuję pomysłu - jak sprawdzić czy mój terapeuta nie robi mnie w #!$%@??

Jakie zadać mu pytania żeby sprawdzić czy jest #!$%@? normickim bluepillem "no ale Anon dlaczego nie znajdziesz sobie dziewczyny" czy jednak ma jakąś empatię i zrozumienie #blackpill czym jest prawdziwy przegryw kim jest prawdziwy Anon?

Potrzebuję pomysłu jak go sprawdzić, wyjaśnić, żebym wiedział na czym stoję, 150zl za spotkanie to nie są żarty.

#terapia #normictwo #pytanie #psychologia #terapia
itookapillin_remiza - Anony #przegryw potrzebuję pomysłu - jak sprawdzić czy mój tera...

źródło: comment_1657727294OTroIfyIPWYCvEkp9RnEMT.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@prawilnik:

A to te całe "terapie", nie polegają po prostu na tym że idziesz się wygadać jeśli nie masz komu i to w jakiś sposób ma ci "pomóc"?


Nie.

Problem jest dalej, a ten pseudo-lekarz sobie zarabia.


To nawet często nie jest lekarz, tylko np. psycholog.

Ewentualnie da ci jakieś gówno typu SSRI i nara.


To psychiatra. Psychiatra może być terapeutą, ale jeśli psychiatra prowadzi z pacjentem proces psychoterapii, to nie
  • Odpowiedz
@i_took_a_pill_in_remiza: Po pierwsze - nigdy nie możesz zaufać terapeucie. On nie jest twoim kolegą, ani nawet bliską ci osobą. On jest pracownikiem w swojej dziedzinie i ma na ciebie wywalone, jako na człowieka. Ty nie masz mu zaufać, ty masz się przed nim otworzyć, niezależnie od trudności i dyskomfortu, jakiego będziesz przy tym doświadczać.

Terapeuta też nie ma cię zrozumieć. On ma rozpoznać procesy jakie idą za twoimi działaniami. Jego nie
  • Odpowiedz