Wpis z mikrobloga

Anony #przegryw potrzebuję pomysłu - jak sprawdzić czy mój terapeuta nie robi mnie w #!$%@??

Jakie zadać mu pytania żeby sprawdzić czy jest #!$%@? normickim bluepillem "no ale Anon dlaczego nie znajdziesz sobie dziewczyny" czy jednak ma jakąś empatię i zrozumienie #blackpill czym jest prawdziwy przegryw kim jest prawdziwy Anon?

Potrzebuję pomysłu jak go sprawdzić, wyjaśnić, żebym wiedział na czym stoję, 150zl za spotkanie to nie są żarty.

#terapia #normictwo #pytanie #psychologia #terapia
itookapillin_remiza - Anony #przegryw potrzebuję pomysłu - jak sprawdzić czy mój tera...

źródło: comment_1657727294OTroIfyIPWYCvEkp9RnEMT.jpg

Pobierz
  • 25
@i_took_a_pill_in_remiza: Powiedz mu wprost, że nie jesteś pewny czy Cię rozumie i czy możesz mu ufać. Albo chłop pogłębi temat i sobie coś wyjaśnicie, albo będzie jasne że nic razem nie osiągniecie, bo bez zaufania to szkoda Twojego czasu i pieniędzy.


@Sebastjan: bardzo rozsądne ale nie za bardzo wierzę w taką szczerość. Chciałbym go sprawdzić jakoś, najwyżej sam coś wymyślę ale może ktoś mnie jeszcze zainspiruje
@i_took_a_pill_in_remiza: Przy niektórych pytaniach, np. dotyczących jego światopoglądu, stylu życia, możesz się spotkać z:
a) chłodnym milczeniem
b) pytaniem dlaczego to jest dla Ciebie ważne
c) krótką, zdawkową odpowiedzią

I właściwie każda z tych reakcji może być jakoś uzasadniona - albo tym, jak należy pracować w danym nurcie, albo etyką zawodu. Generalnie psychoterapeuta nie musi się z Tobą w niczym zgadzać, nie musi Cię nawet lubić, ale jeśli z Tobą pracuje,
@i_took_a_pill_in_remiza: Może spytaj co sądzi na temat wyglądu ludzi. Czy ich wygląd ma wpływ na to jacy się stają w przyszłości i żeby jakoś ci to wytłumaczył. Później spytaj o imię, czy imię nadane dziecku w jakiś sposób determinuje jego przyszłość.

Jak nie będzie miał bladego pojęcia o co pytasz to xD


@Nemayu: dzięki, dobre pomysły

@Sebastjan: @login_89: już miałem okazję mu szczerze komunikować, że czułem się niezrozumiany,
@i_took_a_pill_in_remiza: zależy Ci na trafnej diagnozie, czy może raczej na utwierdzeniu w swoich przekonaniach? Nieznajomość przez psychologa tej całej #!$%@? manosfery nie musi oznaczać, że nie rozgryzie on przyczyn Twojego zachowania. Możne nawet byłoby lepiej, gdybyś kiedyś trafił na takiego bardziej "staroświeckiego" terapeutę, który potrafiłby otrzeźwić myślenie :)
@i_took_a_pill_in_remiza: A to te całe "terapie", nie polegają po prostu na tym że idziesz się wygadać jeśli nie masz komu i to w jakiś sposób ma ci "pomóc"? Problem jest dalej, a ten pseudo-lekarz sobie zarabia. Ewentualnie da ci jakieś gówno typu SSRI i nara. Przecież przyczyna twoich problemów (jak mniemam), czyli gówniane geny się nie zmienia, różowe dalej nienawidzą, sam siebie nienawidzisz a inni blackpillerzy też nie zbyt mili, co