Wpis z mikrobloga

@e_m_p
@flown najgorsze jest to, że nie mam pojęcia czy to fejki czy nie, za dużo wałków i za dużo pieniędzy wywalonych w błoto bez pociągnięcia do odpowiedzialności. Naprawdę nie żartuje, ale jednak podejrzewam, że fejk.
  • Odpowiedz
@Kempes poczta nie jest zła, państwowy operator nie jest od przenoszenia zysków. Jeśli je przynosi to zajebiście ale w przypadku poczty myślenie o likwidacji naprawdę mogłoby się już skończyć. Natomiast pocztę trzeba modernizowac i naprawić od podstaw. Od listonoszy i pan w okienkach.


@Cointreau jeśli masz na myśli od poniesienia pensję listonosza i panią w okienku to się zgodzę. Dodam od siebie, że zmiany w państwowych spółkach powinny się zaczynać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Cointreau: jest bez porównania lepiej, niż było te 20 lat temu z urywków mojej pamięci.
Ale mam takei dziwne przeczucie, że jest lepiej wcale a wcale nie z powodu poczty. Tylko tego, że konkurencja weszła i jest szybciej, wygodniej, taniej i nie muszę już zastanawiać się, ile trzeba stać w kolejce, żeby odebrać coś, co do mnie przyszło.
Trzeba im natomiast oddać, że w przesyłkach gabarytowych wciąż są bardzo sensowną
  • Odpowiedz
@Kempes: to jest w ogóle ciekawe, od pandemii zyski wszystkich prywatnych operatorów wzrosły a przychody kilkukrotnie a Poczta Polska potrzebuje dofinansowania

Dlaczego listów poleconych nie wysyłać na szyfrowany e-mail?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes: na #!$%@?... TVP, Poczta Polska... Co jeszcze? Może wskrzeszą te nierentowne PKS-y jeszcze. Chyba obiecywali to w kampanii

A służbę zdrowia #!$%@?ć.
A elektrownie atomową #!$%@?ć.
....
  • Odpowiedz
Dziś byłem w Gdańsku, pani bardzo miła, aż lekko w szoku byłem bo to nie standard do którego w tym miejscu jestem przyzwyczajony. Jakby nie tyle awizo, fakt, że nie dostają terminali i nie mając gotówki muszę później sam biegać po te listy jak celnicy coś dorzucą - to nie byłoby aż takiego dramatu.
  • Odpowiedz