Wpis z mikrobloga

@bh933901: Ale o czym Ty w ogóle tutaj piszesz. To nadal nie jest wykroczenie żadnego prawa klubowego. Po tym wszystkim i tutaj od razu mogę podać przykład Sule i o tym co on myśli o zarządzie i o trenerze. No i jak ładnie się zbiegają te miesiące, bo wiadomo, że od właśnie paru miesięcy było spore spięcie pomiędzy Nagelsmannem, a Lewandowskim i sytuacja w szatni też nie była fajna. Rozumiem,
  • Odpowiedz
Ale o czym Ty w ogóle tutaj piszesz. To nadal nie jest wykroczenie żadnego prawa klubowego.


@ZuluScout: a gdzie ja pisałem o jakimś prawie klubowym, cokolwiek by to nie miało znaczyć? Pisałem o wykroczeniu poza swoje kompetencje, bo tak nazwać można określić stwierdzenie, że jego przygoda z Bayernem dobiegła końca w przypadku, gdy o tym, czy faktycznie dobiegła, zdecydować mogą tylko wspólnie z Bayernem. Nie jest to łamanie żadnego prawa, natomiast jest to zwykłe p---------e, które właśnie zostało negatywne zweryfikowane.

Po tym wszystkim i tutaj od razu mogę podać przykład Sule i o tym co on myśli o zarządzie i o
  • Odpowiedz
W tym przypadku zachowuje czystą profeskę stawiając się w klubie. Niestety większość fanów Bayernu już albo mu grozi śmiercią, albo zwyczajnie opluwają jego osiągnięcia i to co dla Bayernu zrobił. Już teraz takiego Mane nazywają klubową legendą i że Lewy jest zerem w porównaniu do takiego Sadio.

Zniknął obiektywizm i przynajmniej teraz wiadomo kim był Lewy dla typowego helmuta. Zwykłym najemnikiem, a jeszcze jak był w klubie i pobijał rekordy, to już sporo burz twitterowych przeszło, że on nigdy nie będzie klubową legendą, bo to nie Niemiec. Ludzie sporo pozapominali, ale Lewy nigdy tam nie był typowym bohaterem dla kibiców Bayernu, a teraz to tylko potwierdzają jeszcze bardziej wylewając swój jad.

Zwyczajnie żałosne.


@ZuluScout: @fxd_ Żałosne to było to skomlenie od kilku miesięcy lewego w mediach na temat tego, jak to muszą go puścić do innego klubu bo on tak chce. Sam podpisał kontrakt z klubem na określony okres i jak tak bardzo by chciał odejść wcześniej to niech dopłaca do tego co daje barca i odchodzi, pokrywając kary na które się godził.
Nie ma tu żadnej profeski z jego strony
  • Odpowiedz