Wpis z mikrobloga

@sars_cov_2: multitool, który ma kilka imbusów i nasadek dzięki czemu większość rzeczy w rowerze da się odkręcić lub dokręcić, a do tego łyżki do opon, dętka i pompka ;)
@sars_cov_2: dętka, łatki do dętek, pompka, łyżki do opon, multitool rowerowy, zapasowa spinka do łańcucha, dwie zapasowe szprychy i klucz do szprych/centrowania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@seboxtc: w uchwycie do pompki - są "przytrzaśnięte" pompką, a końcówki schowane są w rączce pompki. Wożę, bo ostatnimi czasy strzelały mi na #!$%@?. Co prawda koło nigdy mi się nie rozcentrowało tak, żeby nie dało się jechać dalej, niemniej jako że wymiana i centrowanie trwają kilka minut, to zacząłem wozić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Aaa, i jeszcze wożę zapasowy hak przerzutki, od kiedy w opisach wypraw
Jakie narzędzia ze sobą wozicie podczas jazdy rowerem? Multitool jakiś?


@sars_cov_2: i tak nie mam tego co potrzebuję, a jak mam to nie pomyślę aby skorzystać. Koło się mi latało - myślałem, że to łożyska się rozleciały (na trudnym wyścigu MTB), a to "tylko" puściła śruba z osi (miałem multitool, ale nie sprawdziłem).

Wożę: multitool, jakiś zagumiacz do dętki i małą pompkę. Więcej nie ma sensu.
U siebie mam: multitool, skuwacz do łańcucha, spinkę, trytytki, apteczkę, dętkę, pompkę, łaty do dętki, chusteczki i rękawiczki jednorazowe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ytong: o Ty #!$%@? bobrze. W czwartek mi pękła szprycha jak jechałem do robo. To przez Ciebie i przez Ciebie mam teraz w plecaku 2 w zapasie i nyple plus klucz do nich :)