Wpis z mikrobloga

Siemanko!
Jaką restaurację w #rzeszow polecacie na kolokacje dla pary? Cena nie gra roli.
Dodatkowo przy temacie jedzenia zapytam, czy w Rzeszowie zjem gdzieś dobrego steka? Bo tracę nadzieje na zjedzenie dobrego steka w naszym kraju… Szkoda mi już kasy na testowanie kolejnego lokalu z twardą podeszwą do żucia. W stanach byle steakhouse robił to dobrze, u nas niestety jest z tym problem.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdenko Molto, tam chodzimy często, fajny klimacik, świetnie jedzenie i żarcie.

Bardzo dobre sezonowane steki zjesz w Irish Pub na ul. 3-go maja. Na życzenie zrobią ci nawet blue steka.

Swoją drogą, to dobrze zrobionego, krwistego filet mignon jadłem też w restauracji Konfitura, co ciekawe poza tym stekiem mają też pyszne burgery w proziaku, ale trzeba zwracać uwagę, aby nie były wysmażone inaczej ścinają na wiór. Wydaje mi się, że taka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zdenko: we 2 kameralnie Bellanuna albo Parole polecam tatara spróbować w obu a szczególnie w Parole.

Steki Irish na 3 mają albo Blue Diamond w Nowej Wsi, ale Irish chyba lepszy.
  • Odpowiedz
@zdenko steki w Rzeszowie to Irish oraz Brodmir (to wprawdzie nie Rzeszów), ale pod Rzeszowem i warto na steka tam sie wybrac jesli nie do Irish.
Podobno Lord Jack ma tez niezle, ale nie wiem na ile to ich marketing, a na ile rzetelne opinie klientów, więc nie ręczę za LJ.
  • Odpowiedz