Wpis z mikrobloga

@Garbaty_Mumolin: znam al-rehab, bo prawdopodobnie też byłem w tej samej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drakkar bardzo mi się podoba jak i cały ten klasyczny klimat, niestety żenujące parametry sprawiają, że nie da się go w sensowny sposób używać i poszukując alternatywy natrafiłem m.in. właśnie na lomani i al-rehab

Dakar (jeżeli chodzi o wersję w olejku) ma jakiś mega dziwny i strasznie #!$%@? początek, pachnie glinianym arabskim
@Garbaty_Mumolin: kup sobie na początek tego Lomani, walnij 20 strzałów i będziesz miał projekcję jak trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest przyzwoity i tani jak barszcz, jeżeli lubisz Drakkara to będziesz Pan zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

„Vintage” w sumie niewiele mówi - ja tam całkiem serio polecam Kourosa, tylko najpierw sprawdź odlewkę albo sampla, bo zapach jest łagodnie mówiąc kontrowersyjny ( ͡
@Garbaty_Mumolin: Zawsze mozesz sobie zamowic odlewke na tagu albo kupic uzywany flakon z mniejsza iloscia. Z 1.5roku temu kupilem pol setki za 90zl na allegro XD Z retro tanioszek jeszcze byl giorgio beverly hills ktory podobny jest do givenchy gentleman 1974. Mam tez olejek al rehab lord to pachnie jak vintage lapidus a parametry ma lepsze niz nowy XD