Wpis z mikrobloga

#inflacja #zakupy #jedzenie ja walę, podstawowe codzienne zakupy i ponad 90zl pękło. Niby nie powinno mnie dziwić, no ale kurła. Powiedzmy, że odliczymy majonez, który nie kupuje się codziennie, to nadal 80zl za przetrwanie do następnego dnia. Co daje nam 2.4k na miesiąc. Jeszcze nie dawno można było w tej cenie mieć kredyt na chatę za 0.5mln (°°
T.....y - #inflacja #zakupy #jedzenie ja walę, podstawowe codzienne zakupy i ponad 90...

źródło: comment_1657649312fv5LTKzSulXwempzRvxQ6a.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@koloras90: koleś żłopie energetyki i napoje z toną cukru i je jakieś przetworzone g..
Z różową teraz staramy się nie jeść cukru, z diety #!$%@?śmy pieczywo i makarony, ziemniaki, gówno szynki i ser żółty. Jak idę robić zakupy to owszem może i dużo wydaję, ale po zakupie suchych wędlin, jajek, twarogu, mięcha i warzyw schodzi po 200 zeta, ale nie zjadamy tego w ciągu jednego dnia.
Śniadanie przykładowe, jajecznica z cebulą,
  • Odpowiedz
@Jamniki2: sloik majonezu potrafi opierdzielic dziennie jeden. Przeciez to sie mozna pozygac i zatluscic w tydzien. I jeszcze te energetyki i browce. Pikawa do 30- tki det i bebzon jak u kobiety w 9 tym miesiacu.
  • Odpowiedz
@lizakoo: fajnie że się zdrowo odżywiasz, ale marketowe warzywa mają małą wartość. Z tego co czytałem dzisiejsze warzywa zawierają 10% mikroelementów które zawierały te uprawiane 100 lat temu. Coś w tym jest, ostatnio miałem porównanie w smaku marchewki z prywatnej hodowli od tej biedronkowej. Była mniejsza, ale smakiem i zapachem to była przepaść. Sam się staram kupować prywatnie lub na targowiskach, polecam się zainteresować tym tematem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrzyWesoleOgorasy: codzienne zakupy - piwo za 20 zł, dwie puszki trucizny za dychę i jeszcze jeden słodzony napój xd
Ale zabawniejsze jest to, że masz zamiar zjeść dziś słoik majonezu
Uwielbiam baity na wykopie
  • Odpowiedz