Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Stoję przed wyborem - informatyka analityczna (TCS) na UJ czy Informatyka i Systemy Inteligentne na AGH.
Bardzo proszę o opinię osoby studiujące te kierunki.

Sen z powiek spędzają mi następujące kwestie:
1. TCS wydaje się trochę ciekawszy i dużo trudniejszy - background olimpijski z informatyki mam, ale też znowu bez bardzo dużych osiągnięć. Z matematyki jestem jedynie na poziomie rozszerzenia. Nie wiem czy uda mi się na TCSie utrzymać. Jeśli ktoś studiuje to bardzo proszę o opowiedzenie jak w waszym wypadku to wyglądało, ile czasu poświęcaliście dziennie / tygodniowo na ogarnięcie rzeczy, jak godziliście to z życiem towarzyskim oraz magicznymi stażami w Googlu/ pracą.
2. Studia to czas rozkwitu życia towarzyskiego. Jak pod tym względem wypada UJ? Na AGH domyślam się, że miasteczko studenckie robi robotę. Na UJ chyba nie ma żadnego akademika w pobliżu Kampusu 600 lecia. Czy wgl może istnieć jakieś na TCSie?

Bardzo proszę również o wszystkie informacje nie zawarte w tych dwóch punktach, które mogą się przydać takiemu świeżakowi jak ja. Z góry dziękuję!
#uj #agh #tcs #studia #krakow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cda33c463b88d729112c08
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może jakkolwiek moja opinia będzie użyteczna (teraz kończę drugi rok).

background olimpijski z informatyki mam

Ja nie miałem i nie ma potrzeby, żeby zaliczać ASD, ale wiadomo, że logiczne myślenie wyćwiczone się bardzo przydaje.

Z matematyki jestem jedynie na
  • Odpowiedz
Andy: TCS vs. Informatyka i Systemy Inteligentne EAIIB AGH

Hej! Pracowałem z ludźmi po TCS i mam do nich szacunek - duży background teoretyczny i niezłe umiejętności, ale pracuję z ludźmi po AGH i mam porównanie jak sobie radzą z praktyczną algorytmiką. Ja zdecydowanie wybrałbym Informatykę i Systemy Inteligentne AGH. Dlaczego? Bardzo sensowny program studiów Inf + AI, kadra to 100% informatycy ( w tym kilku prowadzących po UJ), będziesz ogarniać
  • Odpowiedz