Wpis z mikrobloga

@anteniarz: jeśli nie masz co zrobić z nadmiarowym kapitałem to zawsze warto w coś zainwestować niż miałoby to leżeć na koncie. Ja każdy nadmiar gotówki inwestuję długoterminowo
@anteniarz: ja twierdzę, że już odjechał. Pierwsze odsetki, wypłacane po pierwszym roku EDO (te dziesięcioletnie) to 6,25%, następnie po dwóch latach dopiero inflacja + marża (1,25%). Za dwa lata zakładana inflacja to 4,1%, ale wiadomo to tylko założenie, może być różnie. To nie jest porada inwestycyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Floryda: no kupując dziś to w lipcu 2023 wypłacają 6.25% a od lipca do lipca 2024 inflacja z maja 2023+marza. Uważasz że w maju będzie 4 procent w przyszłym roku? Napisałeś jakby z 2 lata miało być liczone 6.25%.
@schreder: Faktycznie masz rację, możesz się ze mnie śmiać. Myślałem, że inaczej to działa, tak jak pisałem wcześniej, to może w przyszłym roku coś tam idzie na tym zarobić ;)
  • 0
@schreder właśnie i są 6 letnie i 12 letnie. Czy jakbym sprzedawał 12 letnie po 6 latach to bym lepiej zarobił niż na 6 letnich? Gdzieś gość robił wyliczenia dla 4 letnich i 10 letnich i 10 letnie bardziej się opłacały.