Wpis z mikrobloga

Kolejna gra od From Software ukończona, po świetnym Bloodbornie wziąłem Sekiro, które obawiałem się, że nie podołam, bo takie soulsy mają easy mode, czyli jak jesteś cienka faja, to kombinujesz z EQ, idziesz podfarmić dusze, dzięki którym podbijasz staty i jesteś szefem, w Sekiro jedyne co możesz podbić to HP i wzmacniasz atak, który nawet nie ma wpływu na bossy, więc nic nie zmienia. Ostatnie 2 bossy(1 opcjonalny w sumie) trochę w kość dały, ale chyba i tak w miarę szybko przeszedłem, bo zajęło mi to 37h, sama gra w sobie świetna i każdemu polecam. Oceniłbym na jakieś 9/10, chociaż ciekaw jestem jak na PS4 by mi się grało, bo ponoć na PS5 trzyma 60fps, więc też przyjemniej się grało.
Aktualnie ukończone gry FS:
Demon Souls, DS1, Bloodborne, Sekiro, od DS2 się odbiłem, kiedyś może wrócę, także nie długo wjedzie na warsztat DS3 albo jak się pojawi promka to Elden Ring. Kupiłem też Nioh Collection i zobaczymy z czym to się je.
#gry #sekiro #ps4 #ps5
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camos: ja aktualnie ogrywam ds1 i zatrzymałem się na capra demonie, strasznie #!$%@? ten boss fight bo nie dość że małe pomieszczenie w którym trzeba walczyć to jeszcze te dwa kundle tam #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vigorowicz: próbuje ale psy mnie blokują przed schodami xd a jak już wejdę tam to psy już tam stoją a za nimi leci już ten cap xD chyba sobie odpuszczę tą grę na jakiś czas bo nie mam już siły na to gówno
  • Odpowiedz
@youknowthisxd: capra to smietnik, tez sie na nim nawnerwialem i nie jestem nawet pewien czy korzystalem ,ze schodow xD @Vigorowicz: kurcze polubilem gry From Software, ale 10 chyba bym dał jakby historia i cutscenki były bardziej wyeksponowane, niektórzy może lubią taki minimalizm, ale ja lubię co jakiś czas jakąś fajna cutscenke obejrzeć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vigorowicz: @camos: capra pokonany za którymś razem i to w sumie trochę przypadkowo bo miałem się uleczyć i dobić go bronią a przez przypadek rzuciłem w niego bombą i zginął xD ale tuż po tym znikła mgła wbiegły te asasyny czy co tam i ja zginąłem xD ale boss nareszcie zaliczony
  • Odpowiedz