Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W trakcie kłótni, zasugerowałem różowej wizytę u psychologa. Poszła. To było dwa tygodnie temu. I tak oto dziś kończy się mój ponad 10-letni związek, z osobą którą kocham, ale nie potrafie się dogadać. Były wspólne plany, marzenia. Jest cholernie ciężko..
#zwiazki ##!$%@?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cd78e2463b88d7291125a8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: a może po prostu była już na wylocie, choć nawet nie zdawałeś sobie z tego sprawy. Być może psycholog przemówił(a) jej do rozsądku, że nie ma sensu tego ciągnąć i oszczędziła Tobie i jej czas. Przyszłość pokaże, czy było to dobre czy złe.
  • Odpowiedz
OP: @Evert: spłycasz, to nie nasza pierwsza kłótnia. Ale to prawda. 10 lat nie nauczyliśmy się rozmawiać, mówić o uczuciach, emocjach, panować nad tym, żeby kłótnie się nie zaogniały. Pochodzimy z dysfunkcyjnych rodzin, mamy problemy z okazywaniem uczuć. Ja starałem się podchodzić do wszystkiego racjonalnie, analizować i docierać do źrodeł, ale nigdy nie potrafiliśmy znaleźć konsensusu.
@2564: @VSterling: @Lozkowsalonie: Zasugerowałem wizytę, bo nie
  • Odpowiedz