Wpis z mikrobloga

@KosmicznyPaczek: tak działa wolny rynek. deficyt na rynku kobiet kierowców spowoduje wyższe ich zarobki, następnie pojawią się maskuliniści żądający wyrównania zarobków kobiet i mężczyzn i przymusowy przydział męskiego kierowcy w samochodzie 50%/50%
Bolt tylko dla kobiet gut gut, ale gdyby mężczyzna wyszedłby pierwszy z taką inicjatywą ( Bolt tylko dla mężczyzn) to hur duur xD


@Mr_3nKi_: Ja wiem, że z ludźmi rojącymi sobie jakąś dziwacznie pojmowaną "sprawiedliwość" i "równouprawnienie" w oderwaniu od rzeczywistości nie ma co dyskutować, ale serio myślisz, że jakikolwiek przewoźnik chciałby obsługiwać wyłącznie mężczyzn? xD I o żadne hurr durr tutaj nie chodzi. Sam bym chętnie robił co najmniej promocje
a to, że wszystkie przypadki dokonali obcokrajowcy to już pomijana kwestia,


@LuxEtClamabunt: pewnie gdyby było polak dla polaka to szansa na gwałt by drastycznie spadła, ale nie do praktycznie 0. A tutaj masz jeszcze większą pewność, że nie zostaniesz zaatakowana.

bo przecież jakby zrobić "polak dla polaka" to było by to faszystowskie a jak jest "kobiety dla kobiet" to wspaniały bolt troszczy się o kobiety xD


@LuxEtClamabunt: ja tam jestem
@Elaviart: Zluzuj porty. Okazało się, że ten krok został podjęty po próbie gwałtu - popieram.

No ale przeciętny spierdoks odpala się automatycznie gdy widzi znaczek "tylko dla kobiet"


W ch#ju mam kto, jaki kolor skóry, wyznanie, orientacja. Chodzi mi o hipokryzje. Coś na zasadzie: "czarny może powiedzieć białas, ale białas nie może powiedzieć czarnuch/negger.

Najśmieszniejsze że tak jak w twoim przypadku, za każdym razem sugerując że "tylko dla mężczyzn" wywołałoby nie
Bolt tylko dla mężczyzn nie jest potrzebny. Zdajesz sobie sprawę, że ta usługa została wprowadzona ze względu na molestowania i gwałty?


@Cyderek: no to może potrzeba Bolta tylko dla Polaków? Bo to przecież nie polscy kierowcy odpowiadają za ten nagły wzrost liczby gwałtów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ch#ju mam kto, jaki kolor skóry, wyznanie, orientacja. Chodzi mi o hipokryzje


@Mr_3nKi_: No faktycznie widać jak masz to w #!$%@? xD co do hipokryzji to przecież ty dzwonisz, gdzie tu dostrzegłeś hipokryzję i czyją?

czarny może powiedzieć białas, ale białas nie może powiedzieć czarnuch/negger.

Trochę słaby przykład tej bliżej nieokreślonej "hipokryzji" sobie znalazłeś biorąc pod uwagę obraźliwość i etymologię słów "białas", "whitey" czy "white boy", a "nigger" czy "czarnuch".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No nie końca, brakowaloby kierowców bo nikt nie chce pracować za takie grosze jakie tam płacą.

@Pitu33: Niemożliwe. Kiedyś jakiś Uzbek przekonywał mnie, że on zarabia lekko 6kzł na rękę. Przecież, podobnie jak tutejsi programiści zarabiający 25k jeszcze w gimnazjum, chyba by nie kłamał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_3nKi_: ziomek, naiwna masz wiarę w taksówki. Jak policja raz do roku ich skontroluje to wychodzi, że za kółkiem jest zupełnie inny pakistańczyk niż ten na którego wydano papiery... I jest to całkiem częste zjawisko.
ziomek, naiwna masz wiarę w taksówki. Jak policja raz do roku ich skontroluje to wychodzi, że za kółkiem jest zupełnie inny pakistańczyk niż ten na którego wydano papiery... I jest to całkiem częste zjawisko.


@Quirang: Nie trafiłem na obcokrajowca w zwykłej taksówce. Sami za przeproszeniem "Janusze".

Nie wiem, jak z tymi Pakistańczykami, ale rozumiem, że takie coś ma miejsce.
No faktycznie widać jak masz to w #!$%@? xD


@Elaviart: Tak, mam w uju. I tak, cenzuruje niektóre słowa nie bez powodu, zastanowiłeś sie nad tym? xD. Moderacja nie cenzuruje tylko kasuje taki komentarz. Ani razu nie ocenzurowali mi żadnego wulgarnego słowa - dlatego używam lekkiej cenzury, żeby nie pisać dwa razy tego samego. Jeśli jest opcja, w której nie widzę wulgaryzmów, to tego nie wiedziałem.

co do hipokryzji to przecież