Wpis z mikrobloga

A jak u Was wyglądają strefy płatnego parkowania? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Najtańsze parkowanie w Szczecinie zdaje się jest za ( ) minimum 200 zł + opłata za bilet (jeżeli kupiliście bilet).
Kto tam parkował, ten się w cyrku nie śmieje...

O tu taki mały cytat z opinii google mieszkańca Szczecina. Jeżeli mieszkańcy mają takie korowody i ksero od ksero muszą przedstawiać, to można by pewnie tam niejeden film nakręcić (czarną komedię):


a co sądzą inni, niekoniecznie lokalsi?

pod linkiem więcej opinii - zakładam że prawdziwych


PS. O patrzcie, artykuł z 2013:
"Przeboje z płatnym parkowaniem" na naszym forum zawrzało. - Kontrolerzy tylko czatują żeby wypisać mandat"

#szczecin #popularnaopinia #polska #gorzkiezale
goromadska - A jak u Was wyglądają strefy płatnego parkowania? ( ͡º ͜ʖ͡º) 
Najtańsze...

źródło: comment_1657620896m73SkwZpr3xQNCgRcJiDrm.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@dorotka-wu:

a i miałeś dać znać jak będziesz w Szczecinie panie renesans nanoga

Wybacz, ale okoliczności życiowe nie pozwalały na wiele.

czyli kupiłeś bilet na zła strefę,bo jest ich kilka xd

Tak, zła strefa niby była (ale uwierz, oznakowanie jest beznadziejne) i infolinia (miasta-parkingu, cokolwiek to jest) twierdziła że kupiłem dobry bilet w mobilet... także tego, bardziej czuję się oszukany jak w 3 kubki, niż się pomyliłem.
  • Odpowiedz
skargi to pisz do nich a nie do mnie chyba znasz dane kontaktowe :)


@Ostrzewtlumie: pisałem, dostałem odpowiedź po 3 telefonach, negatywną oczywiście - to raczej bezcelowa rada dla "nabitych w strefę parkowania".
  • Odpowiedz
@Ostrzewtlumie: akurat parkowanie na trawniku nie podpada pod parkowanie w spp i można się odwoływać jeśli spp wstawi bilet. Za parkowanie na trawniku można najwyżej dostać bilet od SM ale to banda nierobów więc jest to zdecydowanie mniej prawdopodobne.
  • Odpowiedz
Nawet same regulaminy są źle napisane, @Szr1h dostał mandat bo stał poza godzinami w których wnosi się opłatę xD


@dorotka-wu: a to wyszło dlatego, że trzeba mieć karte mieszkańca i w ty miejscu strefa 24/7 ;/
  • Odpowiedz