Wpis z mikrobloga

Pisząc o #wish często odnosiłem się do korelacji kursu akcji z kursem $ROOT, który mniej więcej równo leciał i miał chwilowe pumpy praktycznie w tym samym okresie co wish. Dzisiaj osiągnęło to gówno ATL - $1.01 przy IPO $27 stając się 5 najgorszym stockiem, który zadebiutował w 2020 roku (na 480 wszystkich). Wish jest 14 i obecnie 50% więcej warty od root, ale czuję w dupie, że te dwa stocki są dalej tak samo grane. Oznacza to, że istnieje spore prawdopodobieństwo, że i wish się zesra podobnie, choć i tak już nie ma co zbierać.
Myliłem się w #!$%@? co do tego stocka i chyba zrozumiałem to dopiero teraz czyli po 18 miesiącach odkąd to mam. Ja wiem, że pisaliście, ostrzegaliście itd, ale ja miałem wciąż jakąś dziecięcą nadzieję. Najbardziej mnie #!$%@?, że te k***y obiecują na kwartalnych conference callach różne zmiany, a #!$%@? sie dzieje. W czerwcu miał być rebranding i gówno. Dalej ta #!$%@? strona wish.com nie wchodzi z polski dla niezalogowanych (nie wiem jak w innych krajach, ale niby w USA można już wbić).
Nawet jak to odbije za 10 lat to #!$%@? nie wiem, chyba 10000% musiałoby urosnąć od ceny IPO żeby przy tej #!$%@?ącej inflacji itd. coś z tego wyciągnął. A Szulczewski wrzuca na instagrama foty z mefedroniarzami i baluje ze Steve'm Aoki. #!$%@? mu jak go spotkam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda #wishguru
  • 4
@evilonep: oj Mirku, dostarczyłes chociaż sporo ubawu wykopkom, chociaż szkoda bo to też są #!$%@? i tylko czekają aż się komuś noga podwinie i ktoś ma gorzej. Szkoda toeche siana ale wyciągnij z tego jakąś lekcje chociaż i nie graj #!$%@? stockow( ͡° ͜ʖ ͡°)