Wpis z mikrobloga

@erdetmxt Też się przymierzam na pierwszą podróż na kilka dni. Ile litrów pojemności masz w tej torbie? Jakieś ogolne wskazówki/wnioski? 1030 km /3 dni nie wydaje się dużo. Zwiedzałeś coś po drodze? :p
@LoginZeStali: Na pierwsza podróż to nie dużo? Tak się wydaje. Pierwszy dzień jest okej, następnego dnia ruszasz w taka sama trasę a ciało nie zdążyło odpocząć. Kolejnego znowu czeka Cię to samo. Dupa zaczyna bolec dwa razy szybciej, słuchawki od interkomu w kasku zaczynają pić w ucho, zatyczki alpiny masz ochotę wyjąć z ucha bo już Cię #!$%@?. Im gorszy masz motocykl, im mniej jesteś przygotowany i przyzwyczajony tym szybciej to
@PancakeV: przeciez tak jest niezaleznie od tego czy to pierwsza podroz czy dziesiata, a to wlasnie na poczatku czlowiek ma najwiecej zapalu na takie akcje i znoszenie bolu dupy i kolan. ja sam na pierwsza duza podroz wybralem sie doslownie 6 miesiecy po tym jak pierwszy raz usiadlem na moto na kursie i byla to trasa UK-Alpy-PL. 3kkm w 5 dni i to z namiotem i biwakowaniem na dzikusa tez pierwszy
Dupa zaczyna bolec dwa razy szybciej, słuchawki od interkomu w kasku zaczynają pić w ucho, zatyczki alpiny masz ochotę wyjąć z ucha bo już Cię #!$%@?


@PancakeV: nie chcę się kreować na jakieś specjalistę, ale to są rzeczy, które powinny wyjść już na etapie jazdy w koło komina. Niestety są ludzie co idą w góry w nowych butach a później narzekają na odciski. Tak samo z niesprawdzonym kaskiem czy słuchawkami. Przejechałem