Wpis z mikrobloga

@Pokrakk: Stara wersja jest tragiczna, szlak mnie przy niej trafiał, chodziła jak gówno. Otworzenie większej strony to była automatyczna zwiecha. Nowa pod tym względem jest sto razy lepsza, chodzi szybko, płynnie. Nie ma czegoś takiego jak zakładki teraz, co jest dla mnie totalnie głupie tylko zrobili jakiś durny schowek. Ogólnie jest na plus, bo przynajmniej chodzi jak powinna.
@Pokrakk: Używalna, ale synchronizować nie ma czego bo nie ma zakładek jeszcze.

Wrażenia: Jest lekka, szybka i przepiękna wizualnie. Gorzej z funkcjonalnością , dlatego używam jej zamiennie z firefoxem, bo czasem muszę skorzystać z zakładek.

Uwagi: Irytuje mnie strasznie fakt, że nie można edytować domyślnych wyszukiwarek. Pod słowem kluczowym "y" włąca się yahoo i nie da się tego usunąć i zamiast dać np youtube.
@Pokrakk: Nie wypowiem się bo z wcześniejszymi wersjami nie miałem do czynienia;) Zawsze byłem za firefoxem, ale na nowy windows 8 fajnie byłoby mieć przeglądarkę nawiązującą stylistycznie do tych kafli i Opera pod tym względem pasuje;)
@Krs90: O tym wiem i jest to jedyna strona z która mam problemy. Problemy są dopiero przy ponad 300 komentarzach, więc dość rzadko.

Dlatego osobiście wolę włączyć tryb mobilny w przypadku takich wpisów/wykopalisk, niż męczyć się z nową niekonfigurowalną Operą.