Wpis z mikrobloga

Tag #przegryw to największe raczysko tego portalu, większe niz jakieś tam patostreamy i inne. Nic takie nie robi prania mózgu młodym chłopakom jak ten tag. To taki pasożyt który zjada organizm żywiciela, sekta która jak sie do niej wstąpi to Cię zniszczy tylko żeby tam zostać. Apeluję do wszystkich osobników przesiadujących na tym tagu którzy jeszcze nie mają całkowicie spranych mózgów, "zablokujcie ten tag w cholere bo sobie psychikę zniszczycie". Biauek powinien zablokować ten tag. A do tych co tam siedzą i niszczą innym psychike "wstydźcie się".
#przegryw #zmienzycie #wychodzeniezprzegrywu
Pobierz Katiee - Tag #przegryw to największe raczysko tego portalu, większe niz jakieś tam pa...
źródło: comment_1657487912TYDUU4qjqYaYj7u9jP3Il5.jpg
  • 90
@kamil150794: Narzekać można, ale są tutaj goście, którzy nic z tym nie robią, mimo że by mogli. Kiedyś jeden żalił się na brak znajomych i że normiki nic nie muszą robić, żeby mieć kumpli, zapytałam go, co on robi w tym kierunku i że te normiki też są czasem w takiej sytuacji, muszą szukać znajomych i wychodzić z inicjatywą - to usunął komentarz i mnie zablokował, a potem płakał dalej xD
normiki nic nie muszą robić, żeby mieć kumpli


@choochoomotherfucker: Bo zasadniczo tak jest. To rozwija się płynnie od małego. Na początku dostaje się odpowiednią pozycję w hierarchii genetycznej, otrzymuje regularny pozytywny feedback i wszystko leci niemal z automatu. W tej dziedzinie nie ma czegoś takiego jak praca nad sobą. Popracować można nad mięśniami, a i to do pewnego poziomu określonego przez genetykę.

kiedy pod takimi wpisami ktoś pytał OPa, skąd jest
Bo zasadniczo tak jest.


@kamil150794: Tylko w części przypadków, sporo ludzi, również tych waszych "normików", narzeka na samotność i że nie ma jak poznawać ludzi. Serio, jak czytam takie komentarze, to mam wrażenie, że żyjemy na innych planetach, w oczach przegrywów wszyscy dookoła dostają wszystko na tacy i wszystko przychodzi samo xD Przecież to jest śmieszne. Ba, sama mam problemy z poznawaniem nowych ludzi, mogłabym płakać na wykopie i blokować mirków,