Wpis z mikrobloga

@Carlos_Irwin_Estevez: bo najczesicej jest tak ze jak ktos idzie na diete to jeszcze cwiczy wiec jak sie jest upartym to mozna cukier w kostkach jesc i chudnac :)

ale zyc o samych bananach to glupota tak samo jak setka innych diet

imho jak ktos chce chudnac to nalezy jesc bialko i tluszcze omega3 - bezli limitow wlasciwie no i ruchac cialo :P wgli malo i jako blonnik
@scapegoat: to moze odrazu przejdz na www gdzie osoby chwala sie ze spozywaja promienie slonca, ich badania tez sa idealne ;) badz powazny banan to dodatek do diety, nosz kurde placilem za twoja edukacje w podatkach nie rob mi tego
@scapegoat: @bazingaxl: To nie o to chodzi, sam lubie owoce, i wcinam je kilogramami... Ale taka dieta to igranie ze zdrowiem, bo nie jesteś w stanie stwierdzić jaki to będzie miało wpływ na Ciebie po xx latach... A tak jest w większości przypadków, nie tylko mówię tutaj o diecie, ale o ilu produktach dowiadujemy się że szkodzą po xx latach kiedy są w obiegu, a kiedy badania nic nie wykazywały...
@bazingaxl: Ludzki organizm jest nieco bardziej złożony niż nam się wydaje, a surowa dieta ma bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie - wystarczy spojrzeć na badania dr Ornisha. Poza tym 30 Bananas a day to hasło, które nie wyklucza spożywania innych warzyw i owoców.
Zauważył ktoś prócz mnie że banany z netto są ok ale z biedronki są obrzydliwe? cały rok co trafiły się tanie w biedronce nakupowałem a potem dławiłem się nimi wpychając w siebie, te z netto zawsze droższe ale zawsze dobre.