Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jest taka sprawa i potrzebuję porady - na jednej z apek "randkowych" nastąpiła kumulacja i wpadła mi para z moją nauczycielką z liceum ( ͡° ͜ʖ ͡°) Iść w to?

Mirek lvl 39 here, więc ona już trochę naruszona zębem czasu, ale nie jest źle - zadbana, spokojnie 7/10 i cycki nadal robią robotę ^_^

Po wstępnej rozmowie jestem przekonany że na 100% jak się spotkamy to będzie ogień, bo tak się składa że kiedyś już widziałem ją nago i udało się to wpleść w rozmowę - reakcja była bardzo pozytywna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #badoo #pomocy #logikaniebieskichpaskow #stiffler #kiciochpyta #help

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cadabac994fbfef83255c8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 16
  • Odpowiedz
OP: @De_Fault: wycieczka w czwartej klasie, chlanie i swawole, przez pomyłkę lekko podpity wbiłem nie do tej łazienki i tam ją zastałem :D jużw tedy na drugi dzień się przyznała że mnie widziała, ale ustaliliśmy że to zostaje między nami ( ͡° ͜ʖ ͡°) uczyła mnie polskiego - cztery lata siedziałem w pierwszej ławce zaraz przy biurku i podziwiałem jej cycki xD

@miauczar: bo się
  • Odpowiedz
OP: @januszerka: w sumie to nie wiem do końca - ja byłem w liceum przerzucony o dwie klasy w górę i skończyłem szybciej więc jest -2 lata z mojej strony, ona była młodą nauczycielką wtedy, więc obstawiam jakieś 15-17 lat różnicy (ja mam 39)
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
OP: @typeczek: niestety teraz nie ma opcji na zdjęcia. ale może po całej akcji jakieś wrzucę

w sumie to się zdecydowałem - akurat jestem w dobrej kondycji bo wracam z urlopu gdzie posuwałem małolatę, więc podejmę wyzwanie i jakoś ogarnę tego MILFa - no risk no fun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz