Wpis z mikrobloga

@Aplikacja_TelaDei: Ja oglądałem atora bardzo dużo, dopóki nie natrafiłem na 2 materiały na których znam się znakomicie, postanowiłem posłuchać do przyjemności i dopiero wtedy odkryłem, że gość zwyczajnie bredzi. A jak zrobiłem głębszy risercz to okazało się, że gość "pożycza" sobie czyjeś materiały bez podania źródła
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: LOL. Ale odkrycie. Ja od dawna wiedziałem, że kanał Atora to zbiorowisko foliarzy i debili. Nie wiem po co oglądać tego imbecyla. Co do Twojego postu, to rozbawiły mnie te probiałoruskie komentarze. Co za idioci w tych komentarzach. Tego typu ludzie powinni dostać karę na komputer i internet.
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: Dostosował swój kanau do poziomu widowców. Nakręca tych słuchaczy na świat zewnętrzny zgarniając przy tym hajs z reklam. Research na poziomie ostatniej teorii jaką słyszałem ''a wiecie że małpia ospa wystepuje tylko w krajach gdzie były szczypawki''. Jak w ogóle można oglądać takiego megalomana i wróżbiarza marnując przy tym czas.
  • Odpowiedz
@MajorParowa: Nie ale w arcie podobnego ancymonka. Dzisiaj Ator znowu chce zgarnąć profity na trupach i te komenty trolli lub małych czubów. Nie wiem ale od dawna zauważyłem spadek poziomu empatii i kultury wśród foliarzy.
Dla nich śmierć jest czym normalnym, porządanym.
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: może Ruska propaganda chce przekształcic te ruchy w jakieś sekty apokaliptyczne jak kanapowcy z Lublina, którzy nawoływali do trzeciej wojny światowej i bez żadnej empatii mówili o dziesiątkach milionów ofiar.
  • Odpowiedz
@MajorParowa: Wszystko jest możliwe w każdym razie foliarze z racji na chęć bycia kimś ważnym są bardzo podatni na propagandę a systemy totalitarne chętnie wykorzystują fejki do swoich celów. Ogólem ''prawdziwi chrześcijanie'' czy eksperci od szeroko rozumianej ezoteryki są bardzo antyUS nawet jeśli są pastorami i mieszkają w USA i często są często Proputin, ProŁukaszenka, ProOrban, etc. Jest kilka grup foliarzy ze sprzecznymi założeniami jak np. Turbolechici i Turbokatolicy ci pierwsi uważają Putina za wybawcę a ci drudzy to nie lubią UE.
Z tego co widzę to ruska machina wojenna uderza w ruchy radykalne, otwiera rany w relacjach międzynarodowych i rozsiewa głupoty.
Nie zawsze te grupy są mocno Putinowskie może być tak że ZSRR 2.0. zgrywa się z interesami. Mnie zawsze wmawiali foliarze że Rosja zniszczy USA, Watykan wraz z innymi zbuntowanymi nacjami m.in. Arabskimi. Tak zwany scenariusz Sacharowa. W każdym razie armia USA jest słaba i zaszczepiona a Ruska to potęga latają na orbitę dosłownie i w przenośni.
Nie są to ludzie szukający wiedzy a efektu potwierdzenia dzięki straszeniu mogą odciąć się od świata i żyć w swoich bańkach. Musi im się strasznie nie powodzić w życiu.
Oligarchowie dobrze to wykorzystali a czasami to człowiek nie wie kto jest trollem a kto na serio.
Jakby nie patrzeć foliarstwo mocno się radykalizuje w ostatnich latach. Wystarczy pooglądać sobie
  • Odpowiedz