Wpis z mikrobloga

@BPA_ niezla patologia. Czesto tez tak rozrzucaja hulajnogi ci, ktorym sprzet sie nie podoba. Szeryfowie porzadku. W glowie nie dorosli do nowosci i mszcza sie na niczemu winnym sprzecie
  • Odpowiedz
@anttrza czyli jak hulajnoga jest zle zaparkowana, to przewrocenie jej bedzie lepszym rozwiazaniem? Winni sa tylko i wylacznie ludzie, a nie sprzet i kopanie, przewracanie w niczym tu nie pomoze. Tylko ktos o zerowym ilorazie inteligencji moze usprawiedliwiac wandalizm.
  • Odpowiedz
@szuwarek-mini: jakie kopanie, jakie przewrócanie? Jak tarasuje to należy przesunąć ją gdzieś nie przeszkadza, a to czy leży czy stoi, czy się coś zepsuje to mnie już nie obchodzi. Powinno obchodzić tylko właściciela aby dbał bardziej o swój sprzęt.
  • Odpowiedz
@anttrza odnosze sie to przewracania hulajnog, kopania ich czy wrzucaniu do rzeki. Najbardziej jednak do tego co widzimy na obrazku.
Jak auto zle zaparkuje to tez powinno sie go skopac, zarysowac czy rozbic szybe?
Rowerzysci tez czasem parkuja/jezdza jak chca (u mnie jeden madry zapial sobie rower do szlabanu) i nikt mu powietrza nie spuscil.

Jezeli ktos przestawi hulajnoge to w porzadku, jezeli ktos je kopie, przewraca, niszczy bo mu stanely
  • Odpowiedz
@anttrza: Rozumiem, że jak ktoś źle zaparkuje auto albo w korku zatrzyma się na pasach, to tez mu po masce przechodzisz, bo stanął w niedozwolonym miejscu? Sebiks waleczny, bo wie że ryzyko poniesienia odpowiedzialności za niszczenie hulajnóg jest znikome, więc n--------a aż miło.
  • Odpowiedz
Jezeli ktos przestawi hulajnoge to w porzadku. Piętnuje zachowania polegajace na przewracaniu, wrzucaniu w krzaki, psuciu.


@szuwarek-mini: w dupie mam co się stanie z hulajnogą. Ważne aby hulajnoga nie blokowała przejścia i aby przesunięcie zajęło jak najmniej zasobów czasowych.

czytaj ze zrozumieniem, bo cos slabo z tym u ciebie.


@szuwarek-mini: ja p------ę co za tekst.
  • Odpowiedz
@anttrza no wlasnie, w dupie masz. Czyli dla ciebie ktos moze ja w-----c w krzaki byle tylko nie stanela ci na drodze. Przykre, ze przychodzi normalnym ludziom przyswajac codziennosc z taka patologia. Przystanki z kolegami tez rozbijasz? Jezeli ci hulajnoga przeszkadza, to ja przestaw albo zglos. Stracisz mimo wszystko mniej energii niz dzwiganie jej, zamachniecie sie i wywalenie jej do rzeki. Ale to trzeba miec wiecej niz dwie komorki w mozgu
  • Odpowiedz
@anttrza nie bardziej niz ty. Dla mnie zle zaparkowana hulajnoga to nie powod do jej niszczenia.
Patusy z obrazka pogniewaly sie na zle zaparkowane hulajnogi i uznaly, ze przewrocenie ich rozwiaze problem. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz