Wpis z mikrobloga

Jak się z babami dogadywać? Mam 33lvl i jeszcze tego nie odkryłem. Jak jesteś miły, spokojny, chłopaczek to źle, a jak jesteś łobuz to też źle, bo ci wyskoczy zaraz, że chciałaby spokojniejszego co też jest złe. Jak piszesz z nią sporo to wychodzi, że czuje się osaczona, a jak mało to ci powie, że jesteś zbyt pasywny. Nie ma w tym takiego czegoś jak coś po środku, bo to też źle. Dookoła same pary, ja nie wiem jak ci ludzie się dogadują. Nawet typy co po kilkadziesiąt lat byli sami mają już kogoś. Żyję w jakiejś chorej symulacji za karę chyba.
#podrywajzwykopem #przegryw #smiercwsamotnosciniedlamnie
  • 15
@brunetroll089: no musisz być po środku, jak coś odpierdzielasz to źle bo możesz narobić jakichś problemów i cyrków, za spokojny też nie możesz być bo nie przejawiasz żadnej inicjatywy.
Po pierwsze to pisanie nie może być dłuższe niż 2 tygodnie, potem spotkanie, nie musisz pędzić na kolację, może być spacer, wyjazd do kamieniołomu i szukanie skamieniałości.
Z pisaniem to też musisz być pośrodku no nikt nie lubi nachalnych osób, każdy pracuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brunetroll089: zdanie zaczynające się od 'mezczyzna powinien' już jest błędne. Masz robić to co chcesz.
Jak kobieta zarzuca Ci, że jesteś za spokojny czy zbyt narwany to nie po to żebyś się zmienił tylko żeby sprawdzić Twoją pewność siebie. Normalnie odpowiadasz, ze spokojem i patrząc jej w oczy, że tak, jesteś taki, i co w związku z tym? Na tym zwykle kończy się rozmowa a ona jest zadowolona
@brunetroll089: To kobieta. Zawsze będzie źle.
Bo są głupie.
Niby wszystko wiedzą i zawsze mają plan,
ale nie mają mądrości, bo mają emocje zamiast szarych komórek,
dla nich liczy się akcja.
I trajkotanie o tym co by chciały.
Babie nie dogodzisz, w sumie trochę dogodzisz ale jak już zobaczą że jest tak jak chcą to uruchamia się Porównywarka i już chcą koniecznie coś innego.
Raz chce tego a jak ma to
@brunetroll089 tylko widzisz, być sobą.. co to znaczy.
Być sobą to:
-nie ukrywać uczuć, ani tych przyjemnych typiu radość, podniecienie, ani tych ciężkich np. wściekłość, rozczarowanie
-mówić i robić to co myślisz, chcesz a nie to co wydaje Ci się, że powinieneś mając w dupie opinie (oczywiście licząc się z nią i innymi ludźmi, wiadomo)

Jesteś gotów.. być sobą ;) ?