Wpis z mikrobloga

#stadionnarodowy to akustyczna katastrofa, a i tak ludzie na to chodzą xDD

gościu, jak byłem na Mecie parę lat temu, to dałem za bilet ponad 400 stówy więc miejsce chyba było odpowiednie xD a nie byłem w stanie odróżnić nawet utworów xD

Powiedział @boskakaratralalala

Zawsze, stadion się nie nadaje na halę koncertową.

Powiedziała @pianinka

jedyna wada: Coldplay

Powiedział @jerekp

Nie byłem tam nigdy, ale właśnie przez takie opinie głosuję portfelem i nie wybieram się na Iron Maiden, choć chciałbym.

Powiedział @Ghalard

Byłam raz na koncercie na trybunach. Nie umiałam rozpoznać piosenek mojego ulubionego zespolu. Tragedia.

Powiedziała @CudMalina

Zobacze sobie te filmy nagrane na koncercie, przecież po to nagrywałem

Powiedział @slepywidzi

Serio są jakieś plusy gdy siedzisz daleko od sceny i widzisz grających raczej na ekranie? Albo gdy echo akustycznie na Narodowym psuje grane utwory?

Powiedział @szymi9191

Mirki i Mirabelki, jeżeli chcecie iść na koncert to po prostu idźcie i nie czytajcie #!$%@?.
Pozdrawiam ja, po #!$%@? koncercie, #!$%@? zespołu, w #!$%@? akustycznie miejscu, z miejscem z #!$%@?ą widocznością oglądający #!$%@? nagranie dzień po #!$%@? doświadczeniu.


#muzyka #koncert #coldplay #warszawa
InstrybutorzOrlenu - > #stadionnarodowy to akustyczna katastrofa, a i tak ludzie na t...
  • 15
@Instrybutor_z_Orlenu: +1, pełna zgoda. Byłem na trybunach, dość nisko i wg mnie nagłośnienie było na bardzo dobrym poziomie. Każde słowo zrozumiałe, wszystkie piosenki bez najmniejszego problemu zrozumiane i śpiewane ;) Wiem, że na innych koncertach na Narodowym było gorzej, ale akurat wczoraj na Coldplay było bardzo OK
@Instrybutor_z_Orlenu: @niew: wszystko zależy od miejsca, kumpele siedziały w tym samym sektorze ,ale wyżej niż ja i wszystko było elegancko u nich słychać. Ja nawet nie byłam w stanie powiedzieć,że Chris śpiewa sen o Warszawie i zupełnie nie slyszalam co mówi () . Ale i tak było mega i poszłabym jeszcze raz ()
@Instrybutor_z_Orlenu:

Co ciekawe wszystkie okropne i hejtujace komentarze pojawiły się migiem gdy mój wpis trafił dzisiaj w gorące xD

Tutaj macie mój wpis z gorących skąd są zacytowane komentarze przez OPkę (część z nich usunąłem,bo niektórzy plujący jadem już mi tam na nerwy podziałali,bo już za dużo tego wyśmiewania mnie tam było

https://www.wykop.pl/wpis/66551201/wszystkim-mirkom-i-mirabelkom-z-ktorymi-mialem-prz/

Mi się nieprawdopodobne podobało.
W moim sektorze trochę za mocno na lewe ucho rozstrojony dźwięk dawał,ale od początku
@Chehu: To niech nie sprzedają biletów na miejsca, na których nic nie słychać. ¯\_(ツ)_/¯

Poza tym wkleilam artykuł gdzie opisane są inne koncerty i opinie innych uczestników.
@Instrybutor_z_Orlenu: Połowa tych ludzi narzekających na akustykę na codzień słucha muzyki z głośników laptopowych. Na koncert idziesz się bawić i czuć atmosferę, ale ja niedawno na stadionie, na płycie widziałem ludzi oburzonych, że jest ścisk xD
Ale masz rację, od lat głosy zewsząd, że dźwięk tragiczny a i tak ludzie idą. A jeszcze lepsze jest to, że na jaki koncert bym nie poszedł, to i tak jaki meloman neofita będzie narzekał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@burzopol: ręce opadają jak się takie rzeczy czyta... Ludzie na to chodzą, bo nie mają wyboru. Jak mają jechać na koncert Metallicy do Monachium albo Barcelony, to wybieraja narodowy. Promotorzy wybiera narodowy, bo jest duży, czyli pójdzie dużo biletów. Jeśli liczą się z jakością, to z narodowego uciekają jak Orange festiwal.
Wylatywanie z jednej strony z głośnikami z laptopa i melomanami neofitami jest załosne. Czy to naprawdę takie złe, że idąc
@boskakaratralalala: jesli nie jesteś w stanie na narodowym rozpoznać utworu, to pójdź albo do laryngologa, albo na koncert zespołu, którego znasz kilka kawałków. Żałosne jest to, że jak ja dla hiperbolizuje z głośnikami laptopa z to Ty tak samo wyskakujesz z nierozpoznawaniem utworów, czy nierozpoznawaniem zespołów, super dyskusja xD