Wpis z mikrobloga

Tata uczy się angielskiego, przerobił już całe Duolingo i robi jakieś inne darmowe apki, ale ciężko jest mu zacząć mówić. I rozumienie ze słuchu też ciężko. Chciałabym mu kupić jakieś lekcje online z lektorem, żeby mógł dalej z tym ruszyć. Polecacie jakieś platformy albo/i konkretnych korepetytorów? Zależy mi, żeby trafić na kogoś dobrego, bo potem tata będzie miał wyrzuty sumienia, że zapłaciłam pieniądze, a lekcje nic nie dają :P Jeżeli ktoś kojarzy jakichś dobrych tutorów online, to będę wdzięczna za info. Thx pzdr

#angielskizwykopem #angielski #naukajezykow
  • 10
@moods: Kurcze lokalnie u mnie we wsi ciężko jest z wyborem. I ja tez potrzebuję mu kupić kilka lekcji z góry i trochę „przymusić” do ich wykorzystania. Bo inaczej to mu jest szkoda hajsu i będzie chciał zrezygnować.

@Sweet_acc_pr0sa: @Cancer84: Niestety za mało rozumie i go to denerwuje. Już dużo razy robił podejścia, ale się męczy.

@sie-k: @Mrozer: Dzięki, obczaję. Zastanawiam się, czy jak on ze słuchu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lasy: jeśli się denerwuje gdy nie rozumie to imo lepiej Polaka na początek. Ale gdy nabierze trochę wprawy to koniecznie native. Zupełnie inna jakość nauki jest z nativem
@lasy: Na poziomie Starter polecam kurs grupowy - z ogarnięta i zdeterminowana grupą w podobnym przedziale wiekowym- znajdziesz je na pewno w ofercie szkół językowych, w tym również online Jeśli mają koniecznie być jednak indywidualne, to zapraszam do siebie, pierwsze spotkanie wprowadzające nieodpłatne. Twój tato zobaczy czy mu pasuje i jaką to wygląda.

Jakkolwiek byś nie zdecydował, to odezwij się na priw, podeślę Ci kilka książek, które mogą pomoc w nauce