Wpis z mikrobloga

09.07.2022

Dzień dobry. Można powiedzieć, że dziś zainaugurujemy sezon 22/23 w Polsce. Mecz o Superpuchar Polski nigdy nie był o jakieś prestiżowe trofeum. Dziś szykuje się z kolei mecz rezerwowego składu Lecha z pretensjami w tle o brak zgody na przesunięcie meczu na inny termin. Zresztą stan podgorączkowy na linii Poznań - Częstochowa utrzymuje się od końcówki zeszłego sezonu. Zobaczymy jak to się dalej potoczy.

SUPERPUCHAR POLSKI
20:10 [HIT!] LECH POZNAŃ - RAKÓW CZĘSTOCHOWA (Polsat, Polsat Sport Extra) - wstęp od 20:00

MLS
19:10 NY City - New England Revolution (Polsat Sport Premium 2)
23:00 Seattle Sounders - Portland Timbers (Polsat Sport Premium 1)

///PIŁKA KOBIECA///

MISTRZOSTWA EUROPY
18:00 Portugalia - Szwajcaria (sport.tvp.pl)
21:00 Holandia - Szwecja (sport.tvp.pl)

ME U19
15:00 Finał: Hiszpania - Norwegia (sport.tvp.pl)

PUCHAR NARODÓW AFRYKI
Transmisje na Viaplay

22:00 Zambia - Togo
22:00 Kamerun - Tunezja

COPA AMERICA
Transmisje na Viaplay
02:00 (sob/nd) Brazylia - Argentyna

///MAGAZYNY///
22:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (Canal+ Sport 5, Canal+ Family)

///POZA FUTBOLEM///

FORMUŁA 1
GP AUSTRII

12:30 2. trening (Eleven 1, 4K)
16:30 Sprint (Eleven 1, 4K)

ŻUŻEL
18:30 Indywidualne Mistrzostwa Polski (Canal+ Sport)

1. LIGA
16:00 Stal Rzeszów - Unia Tarnów (Canal+ Sport 5)

TENIS
WIMBLEDON
Transmisje od 14:45 (Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1)

KOLARSTWO
12:55 Tour de France (Eurosport 1)

THE WORLD GAMES
Transmisje od 16:00 (Polsat Sport Fight), 17:30 (Polsat Sport News), 22:15 (Polsat Sport Extra) i 00:00 (sob/nd; Polsat Sport)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
LIGA NARODÓW

08:30 Kanada - USA (Polsat Sport)
12:00 Niemcy - Japonia (Polsat Sport Extra)
17:00 Iran - Serbia (Polsat Sport Extra)
20:00 POLSKA - Holandia (TVP 2, TVP Sport, Polsat Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17
18:30 Półfinał (sport.tvp.pl)
20:30 Półfinał (sport.tvp.pl)

BASEBALL
MLB
Transmisje na Viaplay

20:00 Cardinals - Phillies
01:00 (sob/nd) Padres - Giants
04:00 (sob/nd) Dodgers - Cubs

SPORTY WALKI
03:00 (sob/nd) UFC Fight Night (Polsat Sport Extra)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna
a.....1 - 09.07.2022

Dzień dobry. Można powiedzieć, że dziś zainaugurujemy sezon 2...

źródło: comment_1657341626lTm6RQmrbko1rRzqZPHtKD.jpg

Pobierz

Kto zdobędzie Superpuchar Polski?

  • Lech Poznań 32.9% (184)
  • Raków Częstochowa 67.1% (376)

Oddanych głosów: 560

  • 23
@aut91: ciekawe jest to, że Raków dla Lecha jest tym kim Cracovia dla Rakowa i mam tu na myśli jedynie wydarzenia boiskowe. Bilans meczów Raków - Lech za Papszuna to 5-2-2 dla Rakowa, a Lech ma obecnie passę 6 meczów bez zwycięstwa nad Rakowem i wiele wskazuje na to, że jeszcze trochę poczekają.
szczypczalke - @aut91: ciekawe jest to, że Raków dla Lecha jest tym kim Cracovia dla ...

źródło: comment_1657347630UmvbdSFYgv7MIRLfwnWm4H.jpg

Pobierz
@aut91: ekstraklasa to największa anomalia, jakby na boisko wyszli piłkarze wisly Kraków zamiast jednej z drużyn człowiek by siedział i oglądał bo zrozumieć co się dzieje i tak się nie da
@aut91: Jeśli Lech nie wypuści rezerw, to są frajerami. Mecz o prestiżu mniejszym niż zero, Lech poprosił PZPN o przełożenie meczu na czas przed mundialem. Związek oczywiście to olał, bo to super ważny mecz o superpuchar, #!$%@?. A , że za 3 dni gracie w #!$%@? ważny mecz, który może podnieść ranking ligi? #!$%@?. Niech Lech wypuści rezerwy, niech Raków jebnie ich 5:0 i niech ośmieszy ten super prestiżowy mecz.
@Matpiotr: mogą, co pewnie zresztą zrobią. Ale są pewne priorytety. Powiedz mi co to znaczy superpuchar polski? Jak wymienisz mi z pamięci 3 ostatnich zdobywców tego prestiżowego pucharu to może zmienię zdanie.
@Matpiotr: dobra to dam Ci jeszcze jeden przykład. Bo uznajesz, że Raków super, a Lech cioty bo się boją, że przejebią z Karabachem? Ja jestem z Wrocławia, więc mam na ten Lech #!$%@?. Ale co powiesz na to, że już w tym momencie Raków przełożył swój mecz w 2 kolejce Ekstraklasy z Piastem Gliwice, bo mają ważny mecz w Lidze Konferencji z Astaną? Xddddd Raków teraz cwaniaczy, bo #!$%@? zaczynają 2
@Matpiotr: wiesz masz sporo racji, mnie też wkurza, że polskie kluby nie potrafią grać 2 razy w tygodniu (choć na czas okienka transferowego, dałbym im trochę luzu co do przekładania meczów, zresztą już to zrobiła Ekstraklasa, gdzie pozwoliła pucharowiczom na 1 mecz do przełożenia i jeszcze 1 jeśli będą w ostatniej fazie eliminacji przed fazą grupową). Ale mnie też mierzi gdy tak jak ostatnio Lech odpuścił mecz z Benfiką bo mieli