Wpis z mikrobloga

#eldenring

Ktoś doradzi?

1. Szukam spoko tarczy, mam ~55lvl i chyba cały czas jakiś szrot targam
2. Jakieś popioły wojne polecacie? Kompletnie na razie to olewam.
3. Z broni chodzę z meteorytową kataną i zwykłą. Na razie koksze obie bronie ale nie szkoda na nie kamieni?
  • 18
  • Odpowiedz
Jakieś popioły wojne polecacie? Kompletnie na razie to olewam.


@Czarny_Klakier: duzo zalezy od tego czym grasz, jak katany to pewnie bleed, ale np sacred blade potrafi sponiewierac niektorych wrogow jak te ptoki smierci co sa tylko w nocy

Szukam spoko tarczy, mam ~55lvl i chyba cały czas jakiś szrot
  • Odpowiedz
2. Jakieś popioły wojne polecacie? Kompletnie na razie to olewam.


@Czarny_Klakier: https://eldenring.wiki.fextralife.com/Ash+of+War:+Flame+of+the+Redmanes

Mocno przesadzony i OP Ash of war nawet w endgame bo na broni +10 zadaje 1k dmg, jeden strzał stunuje zwykłych przciwników, na mocniejszych wystarczą 2 strzały, na bossów 3 strzały
pamiętaj że ashes of war skalują się tylko z poziomem broni, więc ładowanie w int czy cokolwiek innego, nie zwiększy np magicznych obrażeń z popiołu
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier:
Mój zestaw dex i siła pod PvP(parowanie)
- Misericorde + Ash of War: Thunderbolt
- Claymore + Ash of War: Lion's Claw
- Carian Knight's Shield + Ash of War: Carian Retaliation
- coś do rzucania inkantacji + inkantacje: Prawo regresji - zdejmuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarny_Klakier: kamieni z wyjątkiem tych ostatnich do maksymalnego ulepszenia broni będziesz miał aż nadto, bo można je normalnie kupować (tylko trzeba znaleźć odpowiedni dzwonek sprzedawcy i zanieść do staruchy w okrągłym stole).
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: odnośnie katan, sorry nie mam szacunku do ludzi którzy nimi grają, to jak granit na nieśmiertelności :). Podobnie jest z popiołami Król wasalnego rycerza. Są cholernie łatwe do parowania, zobacz film.
oisis - @Czarny_Klakier: odnośnie katan, sorry nie mam szacunku do ludzi którzy nimi ...
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: nie słuchaj się czasem ludzi jak @oisis którzy są spoceńcami. Chłop zadał normalne pytanie bo widać, że walczy z samą grą, a ty mu wyjeżdżasz z zasadą "disrespect for katanas", która raczej dotyczy PvP. Niech chłop gra czym mu się podoba.
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: ja polecam katanki, grałem zwykła, później Moonveil, którym ostro szedłem przez pół gry, dostał dość mocnego nerfa wiec poziom się zwiększył, ale moje obycie z grą również - więc overall wyszedłem na zero. Dopiero na Malenii wymieniłem katane na Rivers of blood, polecam ten styl życia.
  • Odpowiedz
@dobrySwir: czytałeś co napisałem? Podałem jakiej tarczy używam, jakich popiołów i zaproponowałem inny zestaw do grania niż katany w których używasz tylko jednego przycisku L2 na okrągło - gdzie tu przyjemność?
A spocony to pewnie Ty jesteś bo gorąco teraz jakoś codziennie.
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: ten meteorytowy szajs ma jeden z najgorszych skilli w całej grze, marny scaling od statów, 2 rodzaje DMG jest tylko pozornie fajne bo musisz się przebić przez 4 resisty: negację określonej ilości DMG i pomniejszenie DMG o określoną wartość procentową, dla obu typów DMG. Na początku to może i się tym jakoś gra ale dosłownie każda inna katana jest lepsza. W zasadzie to mało jest broni gorszych xD Jedyne
  • Odpowiedz