Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na #reddit i w innych zakątkach internetu można znaleźć kilka miejsc, gdzie dziewczyny zapraszają na bezpłatne, przyjacielskie/platoniczne "random acts of blowjob/handjob". Gdzie w ogóle szukać takich anonsów w Polsce? Czym to się w sumie różni od ONSów z #tinder czy #badoo? Z jednej strony niby wychodzi na to samo, ale te dziewczyny (18+) jednak szukają poza aplikacjami, czasami piszą, że są niedoświadczone i chodzi im o praktykę, etc. Nie są to też bazyle 2/10 - wiele z nich jest ponadprzeciętnie atrakcyjnych.

#pytanie #seks #zwiazki #rozowepaski #blowjob #handjob

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c8177fde4661821354685c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 13
ta, ja już zaliczyłem kilka handjobów i dwa lody. Różowe na wykopie mają zaburzenia psychiczne i niską samoocenę, są niskie, grube, koślawe, różnie u nich z higieną - do związku się taka nie nadaje ale obrobić kolbę to jak najbardziej.


@bitcoholic:

potwierdzam, wystarczy wysłać benka na pw
OgnistyNomad: @bitcoholic: @Coaahsha: O ile to nie bait, dałbyś poglądowe zdjęcie innego faceta o twoim poziomie atrakcyjności i dziewczyny o atrakcyjności takiej wykopowiczki? Zweryfikuję, czy mam szanse i czy sam byłbym zainteresowany.

Akcje w galeriach i toaletach mnie nie interesują, ale spotkanie przy kawie/kolacja w domu i takie zabawy byłyby OK, byle dziewczyna reprezentowała minimalny poziom.

@Blaszczykowski_Robert: Mam wątpliwości, czy to katolicka pruderia - Polki w UK i