Wpis z mikrobloga

@yhbgrobdoivbvwamsv: hodowanie debili idzie świetnie, aż strach pomyśleć jacy będą ludzie za następne 10-20 lat xD


@Nupharizar: Oj tak. Jako ciekawostkę podam ze mamy w biurze największa lokalna pandemie - nie ma dnia by ktoś nie ogłaszał ze ma covida i ostrzegał wszystkich bo przecież mogli się zarazić. Podobnie jak znakomita większość leciała po boosterki i szczepionki oznajmiając wszem i wobec jak dbają o innych xD
#!$%@? nawet sobie avatary
@yhbgrobdoivbvwamsv: po prostu dużo przesiaduje na reddicie i jak widać doskonale odzwierciedla kanadyjskie i amerykańskie społeczeństwo xD
Zazwyczaj jedyna opcja, żeby poczytać tam rozsądne komentarze to sortować po "controversial" xD

Ps. Zmusili Cię już do zaszczepienia się, czy jeszcze się stawiasz?
@yhbgrobdoivbvwamsv: po prostu dużo przesiaduje na reddicie i jak widać doskonale odzwierciedla kanadyjskie i amerykańskie społeczeństwo xD

Zazwyczaj jedyna opcja, żeby poczytać tam rozsądne komentarze to sortować po "controversial" xD

Ps. Zmusili Cię już do zaszczepienia się, czy jeszcze się stawiasz?

@Nupharizar: Często na reddicie czytam ze właśnie nie odzwierciedla społeczeństwa ale przynajmniej w moim doświadczeniu - jest wrecz perfekcyjnym obrazem.
Heh, nie dalej jak w zeszły weekend byłem świadkiem
@yhbgrobdoivbvwamsv:

Sąsiad 40+, w #!$%@? nadwaga, niebieskie włosy i wszędzie nosi deskorolkę ale ani razu nie widziałem żeby jeździł xD


No #!$%@? jakbym czytał o przeciętnym redditorze, jest nawet taki sub r/averageRedditor, gdzie śmieją się z takich osobników.

Co do szczepień to tak właśnie myślałem, z tego co czytałem to Kanada od czasów covida zmieniła się praktycznie w Koreę Północną, a z blokowaniem kont ludzi, którzy brali udział w protestach to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nupharizar: o ludziach to bym mogl pisac godzinami xD
A ile trawy potrafia spalic xD nie zebym mial co do trawy czy alko ale dzien w dzien to ciezko nie mowic o uzaleznieniu.
Co do protestow - to co chwila sa tutaj, raz protestuja przeciwko wszysykiemu co zwiazane z ropa - wydobycia, ropociagi, przeciwko wycinkom drzew. Jednoczesnie uwazajac ze to bardzo dobrze ze zablokowali konta tym od ciezarowek.

@Nupharizar: zgadza