Wpis z mikrobloga

Dzisiaj ostatni dzień urlopu - 14 dni byłem nad polskim morzem.
Już dostaje doła że jutro rano muszę się spakować i wracać do domu do szarej rzeczywistości. A od poniedziałku do roboty :'(

Na wczasach spędziłem wspaniałe chwilę z rodziną. Trochę kasy wydałem ale długi urlop mam raz w roku - po powrocie zrobię podsumowanie ile wydałem pieniędzy.

Swoją drogą 26 dni urlopu w roku to strasznie mało.

Czemu nie ma wehikuł czasu żeby można było cofnąc czas o dwa tygodnie do tyłu? Eehh

Na poprawę humoru zdjęcie wschodu słońca zrobione parę dni temu.

#zycie #urlop #depresja #wczasy #polskiemorze #fotografia #tworczoscwlasna #dji #djimini2 #morze #wschodslonca
kopek - Dzisiaj ostatni dzień urlopu - 14 dni byłem nad polskim morzem.
Już dostaje ...

źródło: comment_165725547634Zt7O0XrPdV87P41EMtzu.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cocieboli: No ja mam bardzo daleko nad Bałtyk. Praktycznie trochę więcej mam nad Adriatyk, gdzie będę uderzał w sierpniu. Nad Bałtykiem nie ma co liczyć na pogodę, po prostu nastawiałem się na kiepska pogodę i przynajmniej się nie zawiodłem ;)
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: To prawda, ja jako lokals jadę właśnie wtedy, kiedy jest super pogoda i nawet da radę się wykąpać. Jakieś dwa tygodnie temu było super gorąco, na plaży było bardzo ciepło, nie było w ogóle fal, no luksus. Fakt jednak jest taki, że to jest morze bardzo nieprzyjazne przez większość czasu. Ja mówię, że Bałtyk ciągle chce Cię zabić, jak nie sinice, to prądy wsteczne, a zimą ogromne sztormy, które
  • Odpowiedz