Wpis z mikrobloga

Wzrosty, pąpa, to the moon, taniej nie będzie

Dzisiejsze wzrosty, a w zasadzie ich końcówka dały mi trochę do myślenia.

Jak porównamy:
Nasdaq, Sp500, Russel, Dax oraz BTC i ETH
Można zauważyć pewną korelacje, a mianowicie wszystkie w mniejszym lub większym stopniu doszły do poziomów BE i tam się zatrzymały, np.najbardziej w przypadku BTC albo ETH.

Może to być masowa wywózka pod jutrzejsze dane o bezrobociu, realizacja zysków i wykoszenie shortujących szczególnie na krypto. Tymbardziej że spora część ludzi wytworzyła sobie poszczególne górki gdzie będą mogli idealnie wejść w shorta(zdjęcie poniżej)

Moonboye już wyleźli ze stodoły i krzyczą o BE i nowych lokalnych górkach, a ja trzymam shorta na sp500 od 3881 oraz stworzyłem shorta na BTC.

Zobaczymy czy jutro nie nastąpi master of dizaster i piękne zgaszenie czy ryneczek przejedzie się po mojej teorii i mnie unicestwi.

Pieniądze na stół i jadymy, być może rano obudzi mnie Marcin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #ekonomia #kryptowaluty #bitcoin #ethereum #forex
zjadaczszyszek3000 - Wzrosty, pąpa, to the moon, taniej nie będzie

Dzisiejsze wzrost...

źródło: comment_1657228799tuW315qduOAHang87MIEJb.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@zjadaczszyszek3000: nie sadze że by dane o bezrobociu coś zmieniły, jesli beda zgodne z oczekiwaniami -> nic sie zbytnio nie zmieni, jeśli bezrobocie zacznie rosnać -> bullish bo znaczy że FED bedzie mniej howkish.
IMO bedziemy szli powoli w góre do danych o inflacji za czerwiec w przyszłym tygodniu, jesli sie okaze inflacja dalej rośnie to będzie zwała a jeśli sie okaze że mielismy peak to leci pompa na 30k
  • Odpowiedz