Wpis z mikrobloga

Biorę metylofenidat na narkolepsje i działa ok, ale czasem zdarzy się że #!$%@? mi rytm dobowy i potem nie mogę pracować o odpowiednich godzinach. Powiedziałem szamanowi żeby dał coś na spanie to sie spojrzał i mówi ,,to chce pan nie zasypiać, a prosi pan o leki nasenne?'' i nic nie wypisał. Za to dał mi na pierwszej wizycie metylofenidat i alprazolam więc może jak usłyszał o nasennych mu się załączył ćpun alert i nie chciał wypisać 3 silnych leków z różnych grup na pierwszej wizycie. Kilka dni temu jak byłem na drugiej to nie chciałem alpry bo powiedziałem że wziąłem 2 tabsy i mam całe opakowanie to mnie pochwalił (XD). Na kolejnej wizycie znowu poruszyć temat czegoś na sen? Bez stymulantów nie mogę funkcjonować, ale muszę też trzymać rytm dobowy. :/

#psychiatria #depresja #fobiaspoleczna #modafinil #adhd #metylofenidat #narkotykizawszespoko
c.....w - Biorę metylofenidat na narkolepsje i działa ok, ale czasem zdarzy się że #!...

źródło: comment_1657227953sjmnbq0dgt5mcQjMCXRsgH.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: idź do rodzinnego po zolpidem albo ketrel ( 2gi lepszy, mniej uzależnia, ale zmule możesz mieć rano) wypisze bankowo, jeśli wyglądasz ok. Tylko mówisz konkretnie, że masz problemy ze snem i potrzebujesz recepty, żadnego motania się, że kiedyś mi babcia dała, etc, krótko i na temat, jak się szamana przycisnie do sciany, to odpuszcza w 90 % przypadków, nie wdawaj się w dyskusję, ew. zasyp go słowotokiem, to działa
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: metylo Ci chce przepisać? A masz jakieś zasw. ze w dzieciństwie miałeś ADHD, itp. bo mi mówił i tak też słyszałem, że bez czegoś takiego ciężko. Chętnie bym się dowiedział, bo bym spróbował metylo ( nie dla cpania)
  • Odpowiedz
A masz jakieś zasw. ze w dzieciństwie miałeś ADHD, itp. bo mi mówił i tak też słyszałem, że bez czegoś takiego ciężko.


@grondir: Bzdura. Niestety lekarze w Polsce nie chcąc przepisać jakiegoś leku często po prostu kłamią, że potrzebne są jakieś papiery od psychologów, zaświadczenia, że nie mają uprawnień itp.
  • Odpowiedz