Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@4ntymateria: W gruncie rzeczy jak coś robisz to robisz dla siebie.. ja np teraz zapisuje się na siłownie bo zaczęła przeszkadzać mi mowa waga, kondycja i chciałbym po prostu wyglądać dobrze, kiedyś ważyłem prawidłowo ćwiczyłem i czułem się z tym zajebiście.
jakbym miał coś zmieniać w sobie tylko po to aby mieć kobietę to byłoby bez sensu. Kiedyś tak żyłem jak człowiek młody był, masakra jak wspominam. W ostatniej relacji też
@4ntymateria: I jeszcze tak dopisze bo w sumie zabrakło, że wolę kogoś stracić niż żyć w zakłamanym związku udając kogoś kim nie jestem.

Po części przez to że nie chciałem robić tego co by chciała zobaczyć różowa to relacja się skończyła. Mimo że ja wiedziałem doskonale co ona oczekuje i co by chciała zobaczyć czy co muszę zrobić aby dalej ten związek trwał. Ale to nie byłem ja, robiłbym to na
@pywc: jak masz nadwagę i się sobie nie podobasz, no to chcesz się sobie podobać, bo nadwaga wygląda nieatrakcyjnie i nie jest czymś z czego jesteś dumny. a jak człowiek wazy prawidłowo i po prostu wygląda najlepiej jak może wyglądać to czujesz się znacznie lepiej i przede wszystkim patrząc na siebie w lustrze podobasz się sobie, mówiąc ale ze mnie chad.. i wtedy jak gadasz z jakąś panną no to jesteś
@r5678: bardziej mi chodzi o to że na bezludnej wyspie pewnie byś miał #!$%@? w wygląd, a dbałbyś o siebie głównie ze względów zdrowotnych i praktycznych (no chyba że jakieś odruchy z czasów życia w społeczeństwie by ci zostały)