Wpis z mikrobloga

Ale wy wiecie, że mało kogo obchodzi Glapa, inflacja i reszta tego cyrku? Te wasze wizje apokalipsy są dla większości ludzi w tym kraju śmieszne.

Polacy są teraz na wakacjach, w knajpach i tankują do pełna paliwo za 8 zł.

Tak samo nikogo nie obchodzą sądy, praworządności i konstytucje. Gdyby obchodziły, to PiS by przegrywał wybory.

Dajcie se siana.

#nieruchomosci #nbp #glapinski #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 68
@Tywin_Lannister większość ludzi w tym kraju wybrała Pis na drugą kadencję 8 dała się przekupić za 111 EUR miesięcznie.
Skończą się wakacje kredytowe, skończą sie wakacje gdzie trzeba żyć ponad stan, skończy się tarcza antyinflacyjna i wtedy się zacznie. Im wcześniej każdy z nas zadba o swoje własne cztery litery tym lepiej na tym wyjdzie
@Tywin_Lannister: szczerze mowiac nie wiem kto i jakie towarzystwo nie rozmawia o drozyznie xdd
chyba sie obracasz w towarzystwie samych miliarderow, twoj post jest zupelnie chybiony bo wlasnie drozyzna jest najwazniejszym tematem dla polakow, moga miec w dupie ekonomie, kurs zlotego czy praworzadnosc, ale kazdy #!$%@? idzie do sklepu i widzi, ze placi wiecej za mniej¯\_(ツ)_/¯
@AgentGRU: teraz na przykład etap: patrz zaręczyliśmy się, planujemy ślub tego itego. Patrzcie tu zdjęcia z weekendu we Włoszech. Wymieniłem silnik na taki i taki, wziąłem leasing na to i na to. Mam kontynuować?
@AgentGRU: z wiekiem coraz więcej będę miał majątku, więc będzie obchodzić mnie jeszczemniej. Jeśli z wiekiem drożyzna uwiera cię bardziej niż mniej to mam złą wiadomość. Zrobiłeś w swoim życiu coś nie tak