Wpis z mikrobloga

Siema Wykop tu Masny (nie Ben heh)
Zauważyłem, że po moim filmie o otwartych związkach wylało się tu (zresztą nie tylko) trochę negatywnych głosów o mnie i o samej idei. Jednocześnie to konto miało swoją 10 rocznicę na Wykopie i pomyślałem, że nie chce zrzucać tych negatywnych głosów do mentalnej szuflady "h--t" tylko wolałbym z wami pogadać i wymienić się poglądami (w końcu chyba do tego miał służyć internet co nie?)
Gdyby nie tamte komentarze nie sprawdziłbym np. że w młodości to kobiety statystycznie zdradzają częściej, nie znałbym znaczącej nierówności między ilością kobiet w dużych miastach i poza nimi. (np. wwa 117 kobiet na 100 mężczyzn) Myśle też, że teraz w odcinku mówiłbym o "otwartej relacji", bo związek budzi inne i znacznie mocniejsze skojarzenia. Jeżeli macie jakieś kwestie o które chcieliście zapytać to wpadnę tu za parę godzin i na nie odpowiem, jak nie to też spoko, może nie wywołałem aż takiej kontrowersji Pozdrawiam! #masny #abstrachuje
WitoldVonTreskow - Siema Wykop tu Masny (nie Ben heh) 
Zauważyłem, że po moim filmie ...

źródło: comment_16571962182VkttIiiWVTBRu8XFoQ4mC.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tostownica: to nie jest sztuczne parcie na kontrowersje, już za czasów tjj zacząłem wchodzić na trudne tematy takie jak np. dochód podstawowy i wtedy zacząłem się też interesować tym czy w ogóle internet jest dobrym miejscem do dyskusji czy to jednak stracona szansa na dialog. Wciąż wydaje mi się, że taka otwarta dyskusja na kontrowersyjne tematy jest możliwa bez wywoływania mocno negatywnych reakcji, ale jeszcze nie wiem do końca jak.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: no pewnie. Z Czarkiem regularnie gram w mtg, z Robertem bylem ustawiony w zeszły tyg. ale musiał przełożyć, ale nie ma miedzy nami złej krwi, oni od razu skumali o co mi chodzi. Jednak znamy się ponad 15 lat. Poza tym oni teraz robią swoje, maja nowy lżejszy format i zajawkę i to jest super
  • Odpowiedz