Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj zobaczyć ten nowy aquapark na Brochowie. Dziwię się, że spółka aquapark wrocław nie potrafiła dobrze zaprojektować małego saunarium. Z minusów:
- nie oszczędzają na prądzie, całe saunarium jest zbyt mocno oświetlone
- sala do schładzania mieści z 5 osób i jeszcze robią do niej drzwi
- stojaki na ręczniki przed parówką/salka do schładzania są male i mieszcza się na nich tylko 4 ręczniki
- sauna parowa praktycznie bez mocy, jakby chodziła w trybie ekonomicznym
- ludzie z dedykowanej szatni dla sauny/siłowni chodzą przez strefę saun na basen i generuje to duży ruch pieszy przy salce do relaksu
- po wyjściu z szatni basenowej, nie ma gdzie usiąść aby przebrać klapki na buty

#wroclaw #aquapark #sauna #saunarium #brochow
  • 15
@pojaszek: ja nie rozumiem tego jak oni nie potrafia ogarnąć mimo tego, że mają doświadczenie ogarnąć prostego projektu. Z tego co piszesz to są podstawowe rzeczy które MUSZĄ działać, żeby ta sauna miala sens.

No, ale projekt pewnie zrobił ktoś po znajomości i tyle.
@pojaszek: no tak, to jest minus, wczoraj przynajmniej miło było postać kiedy nie zawiewało pod girach nawet wieczorem.
Swoją drogą przy Borowskiej robią jakies nowe sauny jeszcze nad tymi obecnymi, więc fajnie, że saunarium jeszcze bardziej się rozrasta i to może trochę rozładuje kolejki, ale do tego potrzeba większej siły roboczej.
@zealdor: w praktyce jest 1h za free, 5zl dopłaty do 2h, 20zl dopłaty do całego dnia
@Domciu: jak dla mnie na sezon letni spoko, mam nadzieję, że będzie można pływać sportowo, widziałem póki co same bajery w 25m zamiast normalnego pływania, trochę mnie to niepokoi.