Wpis z mikrobloga

scenariusze na jutro:
- 0-25pb: XD będziemy palić banknotami zimą, a w międzyczasie all in na GPW
- 50pb: stand-up byłby trudny, bo trzeba będzie mówić wyborcom że jest zajebiście a rynkom że jest #!$%@?, nie wiem czy Profesor sobie z tym poradzi
- 75-100pb: #!$%@? ale stabilnie, nudy
- 125-175pb: obawiam się że rynek może to zinterpretować jako koniec zabawy na jakiś czas, danger zone – jak #!$%@?ć gospodarkę i nie uratować waluty
- 200pb+: ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepsza decyzja

fOrWaRd gUiDaNcE, #!$%@? wie co zrobią

#nieruchomosci #gielda #nbp
  • 40
  • Odpowiedz
@LuciusMiximus: Myślałem, że nie, ale jutro 75pb albo 100pb - dorżnie to gospodarkę, ale nie zatopi żetonów. Kontrakty na pln 6x12 widzę też lekko w gorę więc rynek chyba też tak czuje.
Może to być ostatnia podwyżka, chyba że we wrześniu wszyscy z kredo na wakacjach, a gospodarka nie da sygnałów #!$%@? na morde - ale niestety wątpię.
Złotówki i tak nie uratujemy póki co... Trzeba czekać na pierwsze pozytywne
  • Odpowiedz
@tless: OK, ale w przyszłym roku kwartałów jest 4, więc po jednej racie na kwartał to jak nic wychodzi "w przyszłym 4/12" :) No i w tym roku nie taki fajrant bo z kolei 4/6 rat licząc tylko drugie półrocze, chociaż ja jestem zdania, że to w tym roku nie wejdzie lub wejdzie z kryterium dochodowym, ale oczywiście mogę się mylić.

A dobra, 8 z 12 rat do zapłaty, racja.
  • Odpowiedz
@vertical: też myślę, że będzie kryterium dochodowe. I będę znowu w plecy. Wziąłem stałe, na kryterium dochodowe się nie zalapie, a ci, którzy brali pod korek skorzystają, a inflację wybije wyżej :D cuda.
  • Odpowiedz
Jak zmienia, że wakacje tylko dla tych, co rata kredytu większą o 50% niż dochód to dojebia tylko tym, co nie mają problemu ze spłata :D


@tless: to by było bez sensu, od 50% masz fundusz wsparcia kredytobiorców który już teraz tak funkcjonuje
  • Odpowiedz