Wpis z mikrobloga

@karpadoor: Na ceny paliwa mamy mały wpływ, na wycenę żetonów z orzełkiem całkiem spory. Będzie obrona żetonów jak niepodległości, bo w sumie jedno z drugim jest ściśle powiązane.
  • Odpowiedz
@mickpl: To czy to przebija bariery rozsądku okaże się jutro, bo przewiduję że Glapa tak #!$%@? że te spadki okażą się całkowicie uzasadnione.
  • Odpowiedz
@karpadoor: do dziś się z nich śmieję, tzn z tego szturmu, 2 dni później zapłaciłem 6 złotych więcej tankując cały zbiornik, tyle że nie stałem 2 godziny w kolejce.
  • Odpowiedz
tak samo naśmiewano się z tych co paliwo po 6.5 kupowali


@karpadoor: i tych co kupowali euro po 5 zł... a nie, czekaj xD akurat tym nie wyszło, ale pośmiać się w necie zawsze można, nie? analiza wsteczna i te sprawy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@karpadoor:

tak samo naśmiewano się z tych co paliwo po 6.5 kupowali


I jak tam? Nadal jeżdżą na tym paliwie po 6.50? Czy już nie jeżdżą samochodami i nie kupują tego po 8 ziko?
  • Odpowiedz
@mickpl: Ty ale poważnie to nie wiem czy sprzedanie żetonów nie jest najlepszą opcją. Bo:
- Glapa i pisowcy utopią walutę i wtedy pieniądze to the moon i dolar będzie po trzy dychy
- Glapa i pisowcy będą kompetentni i opanują żetona
- Cud w stylu amerykanie wlatują na białym koniu, #!$%@?ą pisowców i wprowadzają własne rządy
Żyje zbyt długo w państwie pisowskim żeby uwierzyć w drugą opcję, pozostałe wydają
  • Odpowiedz