Wpis z mikrobloga

@mariowtetrisie: @michal1498: @gust4v: @zielona_pomarancza: @washingtonbullet: @warrengda:

Co wy się tak oburzacie? Miał napisać że "homoseksualny kierowca tira namawiał go do wykonania innych czynności seksualnych w związku z czym jego ciało przeszył dreszcz strachu, chwycił za czerwoną klamkę i uciekał ile sił w nogach"?

To by dopiero było gówno, nie mówiąc o hejcie za to, że wydawałoby się każdemu, że książkę pisał ghostwriter. Poza tym, jeśli ktoś
  • Odpowiedz
@naciski: ale ja nie mowie o tym ze historia nie jest prawdziwa XD tylko zwyczajnie #!$%@? sie to czyta
poziom podobny jak na maturach w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie mogę już edytować komentarza. Sama historia wg mnie może być prawdziwa, ale IMO jest podkoloryzoeana do granic możliwości xd ofc mam na myśli rozwiązanie numer 3.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zielona_pomarancza: @gust4v:

A jak ma pisać zwykły chłopak z wioski, który po prostu miał okazję zobaczyć dużo więcej niż przeciętny człowiek? To nie te czasy, że tylko zawodowi pisarze mogą pisać i wydawać książki.

Zbyt dużego kunsztu literackiego tu się nie można spodziewać, natomiast na pewno można zakładać, że wiele z tego co jest w książce napisane jest prawdziwe i na pewno ciekawe w jakimś stopniu. Doświadczenia te są opisywane
  • Odpowiedz
@archates

honor

nietknięte, przynajmniej przez faceta, analne wejście

XDdddd

Odrazu pojawił mi się w głowie cytat z massefekta dostosowany do sytuacji

Stań w szoferce potężnego turasa i zapytaj nietkniętego - przynajmniej przez faceta- analnego wejscia czy honor się liczy. Milczenie jest twoją odpowiedzią
  • Odpowiedz
@Instrybutor_z_Orlenu: Zależy jak były zamknięte / zaryglowane. Z opowieści (jak to brzmi xD) wynika że to jakiś tir / ciężarowka w Turcji / bliskim wschodzie, więc ogólny stan techniczny pojazdów,w tym zamków drzwiowych mógł być dalece dyskusyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz