Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zwolnili mnie z roboty. Firma pada, brak zamówień, wypowiedzenie, odprawa i trzeba się było rozstać.
Jestem w-------y o tyle, że w styczniu i lutym miałem kilka ofert na porównywalnym poziomie zarobków ale nie zdecydowałem się bo za bardzo pasowała mi lokalizacja obecnej roboty i dostałem sporą podwyżkę, za 300 zł brutto/msc bez sensu było zmieniać.
No a teraz zostałem bez zajęcia, tamte firmy zamknęły już rekrutacje, wszyscy gadają o recesji inflacji i kryzysie... Nie czuje się zajebistym specjalistą, angielski mam ledwo na B1, ogólnie rzecz biorąc jestem jednym z setek przeciętniaków na rynku, a nie chce iść już do żadnych polskich firm kogucików gdzie za chwile bedzie to samo...
Konstruktor maszyn here.

#pracbaza #przegryw #bezrobocie #gorzkiezale

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c42fa19ecbc141b2f2bf91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @Tomasztom: @AnonimoweMirkoWyznania:
OP Here. Robotyzacja/automatyzacja produkcji. Kraków.

Tragedii nie było, robota całkiem ciekawa, czasem jakiś wyjazd na zakład więc bez monotonii za biurkiem. Pracowałem chwile jako product owner/developer ale strasznie mnie nudziło że ja siedze za biurkiem tutaj a produkcja odbywa sie tysiące kilometrów dalej. Chętnie bym zaczał w jakimś R&D czy projektowaniu z jakąś optymalizacją, w robotyzacji to
  • Odpowiedz
DrapieżnyŁobuz: Aktualnie w tej branży trochę posucha, bo wiele zakładów stanęło przez pandemię, teraz mają zadyszkę i nie mają jak, za co i po co inwestować. Moim zdaniem kwestia czasu, gdy sytuacja się zmieni.
Z mojej perspektywy Kraków ma wiele zakładów, korporacji i małych firemek w których można szukać nowego zajęcia.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz