Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, nie chce pisać z prywatnego, bo zaraz się zleci ktoś kto zna i heheszki bo kilka lat temu miałem inne zadanie.

Skończyłem niedawno 30lat. Zarabiam chyba dobrze (więcej netto niż średnia brutto) więc nie o żadna pracę czy coś w ten deseń idzie. Boli mnie trochę brak matury, nie przygotowywałem się specjalnie bo (30m2 i 5osob? Nie potrafiłem się skupić, przy włączonym tv 3 m odemnie, no i wiadomo korki też trudno ogarnąć. Matma 28-29%.... na studia iść nie planowałem, poszedłem więc do pracy i odpuściłem, bo po co mi to jak na studia nie idę? Teraz trochę mam jakiś kompleks, tym bardziej, gdy mature mają ludzie którzy problemy mają z pisaniem, wysławianiem się czy ogólnie pojętym życiem.

Nie wiem jak się do tego zabrać. Polski myślę, że ogarnę z jakimś vademecum, gorzej z rozprawka, bo jednak 10 lat nie pisałem wypracowań, angielski podstawowy też jakoś pójdzie, ale matma. Jak wtedy byłem dupa to teraz lepiej nie jest. Posługuje się +/- czy mnożenie, dzielenie, procenty jak to w życiu. Poleci ktoś jakieś kursy on-line może coś innego? Korki to ostateczność jak już czegoś sam nie będę w stanie ogarnąć.

#matura

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c3fd219ecbc141b2f2bb7d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1