Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Nie znam się na wykończeniówce/budownictwie, ale niech mi ktoś streści wszystko co zostało źle zrobione lub poszło nie tak podczas trwania tego remontu.

Z tego co czytam i oglądam na tagu to tak:
-krzywo położone płytki
-niektóre położone płytki są zbite, uszczerabe i porysowane
-kilkudniowa fuga nie do zmycia z płytek xD
-krzywo postawiona kabina prysznicowa
-zakup pralki, która nie mieści się w drzwiach
-podłączenie do bojlera zimnej i ciepłej wody
-gdzie są płytki na podłogę?

Co pominąłem?

Panie Suawku zamiast wynająć fachowców za 10k/msc. to wynajął Pan recydywistę bez własnego sprzętu za 1,5k/msc. + hotel. Brawo! Brawo!
Jak Konon zda sobie sprawę, że remont został spie*dolony po całości to będziecie to wszystko rozkuwać tak jakście kładli.

Pasowałaby tutaj Perska Księżniczka lub inny w miarę niezależny redaktor, który nagrałaby łazienkę w całej okazałości, bez cenzury.

#kononowicz
Pobierz PiSudczyk - Nie znam się na wykończeniówce/budownictwie, ale niech mi ktoś streści ws...
źródło: comment_1657020448ChUPcZJSsKXXR61LZj1jDC.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale do bojlera trzeba podłączyć zimne wejście i ciepłe wyjście do wody


@Maczaris: z tego co zrozumiałem to ją wymieszali, a powinna być rozdzielona zimna i ciepła xD
To miałem na myśli.
@PiSudczyk on na niektórych ścianach w ogóle płytek nie dał, jest tylko klejem namazane, przy futrynie w ogóle dziury pozostawiał xd
Nie podłączył też umywalki, deszczownicy i pojechał się wymeldowywać z hotelu xdd

Jak dla mnie to jest przegięcie i uważam za mało prawdopodobne żeby Aron faktycznie odebrał prace i się z nim rozliczył za takie coś xd
Raczej jakaś podpucha. Może majster ma wolny dzień, a sradek chce podwójnie hajs za